Katalog firm - Ravelia

133-plener

Fotografia ślubna - lukaszgrygiel.pl www.lukaszgrygiel.pl

Zakres działalności:

Agencje fotograficzne, Artystyczna, Fotoreportaże, Fotografowanie imprez, Fotografia reklamowa, Sesje zdjęciowe

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Częstochowa Ludowa/168
42-200 Częstochowa

telefon:
  

email:
  

Opis:

Jestem profesjonalnym fotografem ślubnym z Częstochowy. Wykonuję reportaże z wesel, chrzcin, komunii oraz innych imprez rodzinnych i firmowych nie tylko na terenie Częstochowy. Zapewniam ciekawe zdjęcia plenerowe nie tylko młodych małżeństw, ale również dzieci, par narzeczonych. Podczas pracy w dniu Państwa ślubu staram się być nie tylko jak najlepszym fotografem na wesele, ale również osobą, która dzięki doświadczeniu w tej branży służy radą, pomocą i wsparciem.

Fakt, że sam niedawno brałem ślub pozwala na empatię i wyrozumiałość w tych często nerwowych chwilach. Niebanalne portrety powstają dzięki dobrej komunikacji z modelką/modelem i indywidualnemu podejściu do każdej sesji. Często tak uzyskane zdjęcia są świetnym prezentem dla ukochanych osób.

Profesjonalny sprzęt, jakiego używam pozwala wszystkie cudowne i wzruszające chwile - tak ulotne - ocalić od zapomnienia. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i obróbce grafiki komputerowej połączone z pasją fotograficzną skutkuje tworzeniem magicznych i niepowtarzalnych zdjęć zarówno plenerowych, jak i reportażowych.

Serdecznie zapraszam do współpracy i na moją stronę www.lukaszgrygiel.pl