Katalog firm - Ravelia

Future-processing1

Future Processing www.future-processing.pl

Zakres działalności:

(X)HTML, CSS,, ASP, .Net, Javascript, Java, J2EE, C,C++, C#, PHP

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Bojkowska 37
44-100 Gliwice

telefon:
  

email:
  

Opis:

Future Processing to dynamicznie rozwijająca się firma technologiczna działająca na globalnym rynku oprogramowania. Jesteśmy zespołem wysokiej klasy specjalistów, posiadających wiedzę i doświadczenie niezbędne do realizacji ambitnych projektów informatycznych. Od zaawansowanych algorytmicznie systemów obrazowania medycznego, inteligentnego monitoringu wideo i inspekcji wizyjnej poprzez oprogramowanie akwizycji i analizy danych w kontroli fizycznego dostępu i transporcie po narzędzia systemowe i aplikacje dla sektora finansowego, zawsze poszukujemy rozwiązań spełniających wysokie standardy jakości. Wzmacnia to naszą pozycję na europejskim i amerykańskim rynku oprogramowania, gdzie od początku działalności budujemy bazę strategicznych klientów i partnerów z perspektywami dalszego rozwoju.

Świadczymy kompleksoweusługiw zakresie produkcji oprogramowania obejmujące jego projektowanie, implementację, testowanie i integrację. Wdrożylismy nasz własny system wspomagający zarządzanie projektami by zapewnić płynny przepływ informacji w zespołach projektowych i wysoką jakość opracowywanych rozwiązań.

Koncentrujemy działalność na rynku brytyjskim i amerykańskim, co stanowi dodatkowe wyzwanie organizacyjne. Nasze kontakty z klientami oparte są o wzajemne zaufanie i partnerskie układy,u podstaw których leży dobra komunikacja. Mimo dużej odległości i różnic językowych pozwala nam to działać efektywnie i sprostać stawianym oczekiwaniom.

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i oprogramowania, a nasz zespoł tworzą osoby potrafiące rozwiązywać problemy oraz podchodzące z pasją do programowania. Specjalizujemy się w technologiach Microsoftu, w szczególności rozwiązaniach opartych o platformę .NET.Posiadamy także doświadczenie w tworzeniu aplikacji w Javie oraz na smartphony Blackberry.