Katalog firm - Ravelia

Logo-good

GIMAT www.gimat.pl

Zakres działalności:

Inne, Łucznictwo, Inne, Hiszpański

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Chpina 10E
05-092 Łomianki

telefon:
  

email:
  

Opis:

Firma GIMAT organizuje małe i duże pokazy fajerwerków. Jest to niepowtarzalna atrakcja podczas każdej imprezy. Wykonujemy klasyczne pokazy sztucznych ogni na zewnątrz, a także przygotowujemy aranżacje pirotechniki wewnętrznej. Do każdego pokazu układamy indywidualny scenariusz. W swojej ofercie posiadamy również zestawy samoobsługowe. Nasze produkty można kupić zarówno klasycznie w sklepie jak również przez Internet. GIMAT to gwarancja niezapomnianych wrażeń, pełnej gamy kolorów i bezpieczeństwa widzów.

Firma GIMAT organizuje i szkoli w zakresie strzelania z łuku oraz organizacji pokazów strzelania z łuku. Na tym polu mamy ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie strzelania i kilkunastoletnie w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży. Pokazy łucznicze podczas imprez integracyjnych cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, a szkolenie w zakresie prowadzenia zajęć czy naprawy sprzętu jest ciekawym i pasjonującym zajęciem. Zapraszamy

Firma GIMAT tłumaczy teksty z jezyków hiszpańskiego i portugalskiego. W tym zakresie mamy doskonałych tłumaczy z bogatym doświadczeniem nie tylko w tłumaczeniach, ale również w turystyce przyjazdowej i wyjazdowej. Osługujemy w tym zakresie grupy turystyczne zwiedzające nasz kraj oraz polskei grupy wyjeżdżające za granice.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY