Katalog firm - Ravelia

Logogmd2-500px

GM Design www.gm-design.pl

Zakres działalności:

Internet, Fotografia reklamowa, Grafika, Poligrafia, Skład tekstu, przepisywanie, Projekty graficzne, Programowanie, Agencje - full service, Animacja, Agencje fotograficzne, Serwisy i portale, Sklepy internetowe, Strony wizytówki

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Zamoyskiego 5
47-400 Racibórz

telefon:
  

email:
  

Opis:

to firma, która doskonale rozumie potrzeby swoich klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom oferuje najwyższą jakość z zakresu projektowania i programowania witryn internetowy.Połączenie zmysłu artystycznego i doświadczenia sprawia, za nasze usługi spełniają swoje zadanie, o czym świadczy grono zadowolonych klientów.

Jesteśmy niezwykle energicznym zespołem, który wiele uwagi poświęca zachodzącym wokół nas zmianom. Wiedząc, że niosą one ze sobą nowe potrzeby, przez cały czas doskonalimy nasze umiejętności. To właśnie dzięki otwartości na to co nowe, jesteśmy zespołem, który tworzy według potrzeb i wymagań klienta. Decydując się na współpracę z  naszą firmą mają Państwo gwarancję najwyższej jakości. Solidność, rzetelność i uczciwość są naszą dewizą.

Opierajac się na tych wartościach oraz wykorzystując nasz talent i najnowsze technologie odnosimy wraz z naszymi klientami coraz więcej sukcesów.

Doskonale sobie zdajemy sprawę, iż świat Internetu jest dziś niemalże w każdym domu i dlatego otwieramy okno do niego naszym klientom. Zaprojektowane przez nas witryny pozwalają wejść do tego świata i z powodzeniem w nim zaistnieć.