Katalog firm - Ravelia

Logo-gv

Green Village www.greenvillage.pl

Zakres działalności:

Gadżety reklamowe, Ceramika

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Ebro 34
01-490 Warszawa

telefon:
  

email:
  

Opis:

Nasza Firma istnieje od 1989 roku. Jesteśmy producentem ceramiki - naszą specjalnością jest brunatna glinka kamionkowa.

Ceramika użytkowa

Produkujemy głównie ceramikę użytkową: kubeczki, filiżanki, miski, pojemniki kuchenne (na sól, cukier, czosnek, kawę, herbatę, przyprawy...), czajniczki, maselnice, podstawy lamp ceramicznych i inne.

Aromaterapia

Od wielu lat związani też jesteśmy z aromaterapią, stąd nietypowy asortyment wyrobów: kominki zapachowe, amforki zapachowe, koszyczki do potpourri itd. W ofercie mamy również olejki eteryczne.

Ceramika reklamowa

Osobną linią projektową jest ceramika reklamowa. Największą popularnością wśród naszych kontrahentów cieszą się kubeczki, na których możemy wytłoczyć logo firmy i/lub jej hasło reklamowe. Wykonywaliśmy także specjalnie dla firm jabłka, amforki, wazony i wiele innych wzorów.

Ceramika do sushi

Jeszcze inną linią jest ręcznie formowana ceramika do sushi. Współpracujemy z wieloma restauracjami sushi i produkujemy na ich potrzeby naczynia inspirując się ceramiką japońską.W ofercie mamy talerzyki na łódki do rynny, miseczki na imbir, sos sojowy, czajniczki, kubki do herbaty, butelki i czarki do sake i wiele innych.

Własne wzornictwo opieramy na podstawowych założeniach:

Cała reszta jest prosta......bo nie stawiamy granic wyobraźni.

Najbardziej udane wzory zastrzegamy w Urzędzie Patentowym. Nasze wyroby otrzymałyatesty Komisji Artystycznej, obniżające podatek VAT do 8%. Eksportujemy je doNiemiec, Szwecji, Francji i Szwajcarii.