Katalog firm - Ravelia

Grupainfomax-logotyp-haslo-cmykm

grupaINFOMAX www.grupainfomax.com

Zakres działalności:

Druk, Gadżety reklamowe, Kalendarze, Agencje - full service

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Porcelanowa 11c
40-246 Katowice

telefon:
  

email:
  

Opis:

gruapINFOMAX jest drukarnią,wydawnictwem i agencją reklamową w jednym. Na rynku istniejemy już 20 lat. W tym czasie mieliśmy przyjemność zmierzyć się z realizacją najbardziej nietypowych zleceń.

Od początku funkcjonowania Grupa kładzie bardzo duży nacisk na rozwój - obecnie dysponuje własną drukarnią offsetową i cyfrową, naświetlarnią, introligatornią, pracownią sitodruku i tampodruku, profesjonalnym studiem graficznym.Nie bez przyczyny filozofii działania Grupy Infomax przyświeca hasło szybciej, więcej, lepiej.

W skład Grupy Infomax wchodzą 4 marki:

dobredrukowanie.pl - w jej ramach mogą Państwo zrealizować wszelkie potrzeby w zakresie druku i projektowania graficznego.

dobrekalendarze.pl - to marka kalendarzy, których jesteśmy producentem. Profesjonalizm i kreatywne podejście do Klienta sprawiają, że nasze kalendarze stają się doskonałą i skuteczną wizytówką firmy kształtującą jej wizerunek przez okrągły rok. Oferujemy kalendarze:

dobreupominki.pl - aby ułatwić Państwu poruszanie się w gąszczu ofert, oddajemy Wam do dyspozycji naszych doradców i specjalistów od wyszukiwania nowych pomysłów, magików potrafiących wyciągnąć królika z kapelusza czy asa z rękawa. Po to, aby efekt mógł przewyższyć Państwa oczekiwania.

dobrewydawnictwo.pl - istnieje na rynku już od roku 1992, kiedy wprowadziło na rynek pierwsze własne, branżowe pisma reklamowe. Z roku na rok pojawiały się kolejne wydania jubileuszowe, albumowe, kalendarzowe oraz książkowe opatrzone numerem ISBN wydawnictwa.

Więcej informacji znajdzie na naszych stronach: www.grupainfomax.com, www.dobrekalendarze.pl, www.dobreupominki.pl, www.dobrewydawnictwo.pl, www.terminarzsystemowy.pl