Zadzwoń na naszą infolinię801 777 007 lub 222 125 480

Katalog firm - Ravelia

Happyrent a Car

Ten profil został odwiedzony 568 razy
www.happyrent.pl Łączna ilość zdobytych punktów:405

Zakres działalności:

Busy, Ciężarowe i dostawcze, Pomoc drogowa, Blacharstwo, lakiernictwo, Mechanika, Przeprowadzki, Osobowe, Kierowcy na wynajem, Inne

Opis działalności klienta:

* WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH *

1.WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

CENA ZA JEDNĄ DOBĘ:

FORD KA - 1,2 benzyna, 3 drzwi CENA 79,95zł KAUCJA 500zł

TOYOTA YARIS 1,0 benzyna, 3 drzwi CENA 98,40zł KAUCJA 500zł

SKODA FABIA - 1,2 benzyna, 5 drzwi CENA 110,70zł KAUCJA 500zł

TOYOTA AURIS 1,4 benzyna, 5 drzwi CENA 135,30zł KAUCJA 700zł

FORD FOCUS - 1,6 diesel, kombi CENA 147,60zł KAUCJA 700zł

SKODA OCTAWIA 1,9 diesel, kombi CENA 172,20zł KAUCJA 1000zł

SKODA SUPERB - 2,0 diesel, sedan CENA 196,80zł KAUCJA 1000zł

NISSAN INTERSTAR 2,5 diesel, bus CENA 196,80zł KAUCJA 1000zł

FIAT DUCATO 2,3 diesel, bus CENA 196,80zł KAUCJA 1000zł

Oferujemy tylko nowe auta posiadające gwarancje producenta. W stawkę najmu wliczone jest już ubezpieczenie OC, AC, Assistance oraz NW. 

W przypadku uszkodzenia lub utraty samochodu, odpowiedzialność finansowa klienta – udziału własnego ogranicza się do kwoty 1000 zł.

Istnieje możliwość zniesienia udziału własnego:

- klasa samochodu A, B, C – 20,00 zł z VAT za 1 dobę

- klasa samochodu C+, D, N – 30,00 Z VAT za 1 dobę

Wyjazd za granicę jest możliwy tylko do państw należących do Unii Europejskiej oraz Chorwacji na podstawie wyrażenia zgody przez Happy Rent i po dokonaniu dodatkowej, jednorazowej dopłaty 97,60 z VAT bez względu na czas wynajmu.

2. WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

Usługa wynajmu długoterminowego kierowana jest do firm zarówno dużych jak i mniejszych które posiadają, rozbudowują lub tworzą flotę samochodów. Łączy ona ze sobą część związaną z pozyskaniem samochodów z kompleksowym pakietem obsługi serwisowej. W zależności od potrzeb klienta i uwarunkowań formalno-prawnych przyjmuje ona formę umowy dzierżawy wzbogaconej o wszelkie elementy serwisu samochodów.Tak więc wynajem długoterminowy jest alternatywą do zakupu lub leasingu samochodu formą użytkowania auta w firmie. Jest to dogodny sposób na minimalizację kosztów, wszelkie czynności związane z obsługą samochodów leżą po stronie firmy zajmującej się wynajmem długoterminowym . Dzięki temu oszczędza się jakże cenny czas oraz niebagatelne sumy związane z utrzymaniem działu transportu. Firma nie angażuje własnego kapitału na zakup samochodów, może skupić się na rozwoju i inwestycjach związanych z pomnażaniem zysków.

Głównymi zaletami wynajmu długoterminowego są stałe i przewidywalne koszty użytkowania samochodu, wyrażone poprzez miesięczną ratę wynajmu, niezmienną w okresie trwania umowy.

Zalety:

- brak angażowania własnych środków finansowych na zakup samochodu, jego rejestrację oraz ubezpieczenie (OC, AC, NW), koszty te wliczone są w wynajem auta- serwisowanie samochodu oraz wszelkie przeglądy techniczne, naprawy gwarancyjne, wymiany opon itp. wykonuje firma wynajmująca

 - wszelkie koszty obsługi auta, napraw powypadkowych, likwidacji szkód komunikacyjnych, napraw mechanicznych pokrywane są przez firmę wynajmującą - jeżeli z jakiegokolwiek powodu auto zostanie unieruchomione ( awaria, szkoda komunikacyjna czy też zwykła obsługa serwisowa) zapewniamy gwarancję pełnej mobilności i zapewniamy auto zastępcze tej samej klasy

-brak problemu z późniejszą odsprzedażą auta, gdyż tym zajmuje się firma wynajmująca

-odciążenie księgowości jedną fakturą za obsługę w miesiącu zamiast pliku wielu kosztów jakie są wymuszone przez pojazd i jego użytkowanie

- pomoc techniczna dostępna 24 h

Ogólnie rzecz biorąc nasza firma odpowiada za wszelkie czynności związane z obsługą samochodu a użytkownik nie musi martwić się o naprawy i różnego rodzaju niedogodności. Jedynymi kosztami najemcy pojazdu są: comiesięczny czynsz wynajmu, paliwo i płyn do spryskiwacza.

Do Państwa dyspozycji oferujemy auta z naszej floty w cenie netto za 1 miesiąc z limitem 3000 km. :

- Ford Ka, 1,2 benzyna, 3 drzwi, radio mp3 - 1300,00 zł.

- Skoda Fabia 1,2 benzyna , kombi, klimatyzacja - 1600,00 zł.

- Toyota Auris 1,4 benzyna, klimatyzacja, 5 drzwi - 1800,00 zł.

- Ford Focus 1,5 diesel, kombi, klimatyzacja - 2000,00 zł.

- Skoda Octawia 1,9 diesel, kombi, klimatyzacja - 2400,00 zł.

- Skoda Superb 2,0 diesel, sedan, klimatyzacja - 3000,00 zł.

- Fiat Ducato 2,3 diesel, maxi, klimatyzacja - 3400,00 zł.

Proponowana stawka obowiązuje przy umowie na minimum 6 miesiący.

W przypadku wynajmu na okres 36 miesięcy Klient zainteresowany naszą ofertą ma pełną swobodę w wyborze innej marki, modelu, rodzaju silnika a nawet koloru auta tak aby jego specyfikacja spełniała w 100% jego oczekiwania . Nasza firma na życzenie sporządzi ewentualną kalkulację wynajmu wybranego auta na okres trwania umowy dogodny dla klienta.

3. AUTO ZASTĘPCZE BEZPŁATNIE

Miałeś wypadek?   Ktoś uszkodził Twoje auto?    Nie masz czym jeździć???

Oferujemy Samochód Zastępczy z OC sprawcy bezgotówkowo! Nie musisz płacić ze swoich pieniędzy. Nie musisz się martwić czy odzyskasz pieniądze od firmy ubezpieczeniowej!Jeśli jesteś osobą poszkodowaną w kolizji drogowej lub innego zdarzenia powstałego z winy działań osób trzecich to w myśl obowiązującego prawa możesz wypożyczyć samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji lub wypadku.

W naszej wypożyczalni możesz wynająć auto zastępcze bez konieczności angażowania własnych środków finansowych i to my „bierzemy na swoje barki” mozolne i problematyczne czynności związane z likwidacją szkody w zakresie zwrotu kosztów za pojazd zastępczy.

Należy tylko pamiętać, by auto zastępcze było mniej więcej takiej klasy, co Twoje uszkodzone.My podstawimy Tobie nowe auto z klimatyzacją pod wskazany adres, a Ty nie poniesiesz, żadnych kosztów. Wiek oraz wartość Twojego auta nie ma znaczenia!Ubezpieczyciel nie ma prawa wskazywać określonej firmy! To TY decydujesz z której firmy korzystasz! Nie może także narzucać stawek wynajmu, ilości kilometrów, które możesz przejechać wynajętym autem.

Nie daj się namówić na „bezpłatne” auto od warsztatu który naprawia szkodę, ponieważ zazwyczaj oferują one starsze, wyeksploatowane pojazdy. My działamy na rynku już kilka lat i mamy duże doświadczenie.

PAMIĘTAJ !!! OSZCZĘDZASZ CZAS I PIENIĄDZE !!!

Wszystko odbywa się w formie bezgotówkowej bez wkładu Twoich środków finansowych! To my załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane z odszkodowaniem za wynajem auta zastępczego! Służymy pełną pomocą.

Zachowaj naszą ofertę nawet jeśli jej teraz nie potrzebujesz, pamiętaj może zawsze Ci się przydać.

Obszar działalności firmy:

Range
Polska
100 km od miasta: Włocławek

Sadowa 16A
87-800 Włocławek

telefon:
  

email:
  

drukuj siedzibę