Katalog firm - Ravelia

Logo-helios

Helios Edukacja sp. z o.o. www.heliosedukacja.pl

Zakres działalności:

Kadrowe, Prawo, Marketing, sprzedaż, Doskonalenie zawodowe

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
al. Słowackiego 39/36
31-159 Kraków

telefon:
  

email:
  

Opis:

Helios Edukacja prowadzi działalnośc edukacyjną na terenie całej Polski. Współpracujemy z doświadczonymi trenerami, którzy od lat, z ogromnym sukcesem prowadzą działalność edukacyjną. Przeprowadzili oni wiele szkoleń dla firm z różnych branż, pracowników jednostek samorządowych, banków, małych i średnich przedsiębiorstw w formie szkoleń zamkniętych i otwartych.

Ze względu na różnorodne potrzeby i wymagania uczestników naszych szkoleń Helios Edukacja wyodrębniła specjalistyczne wydziały:

Studium Doskonalenia Rynku Nieruchomości szkolenia i kursy dla profesjonalistów związanych z rynkiem nieruchomości

Studium Doskonalenia Branży Deweloperskiej szkolenia i kursy dla osób związanych z firmami deweloperskimi w branży mieszkaniowej i komercyjnej

Studium Inwestowania w Nieruchomości szkolenia i kursy dla osób prywatnych nie będących profesjonalnymi inwestorami

Studium Doskonalenia Kadry Managerskiej szkolenia i kursy dla osób chcących rozijać swoje umiejętności w kierowaniu i zarządzaniu firmą

Studium Doskonalenia Kompetencji Handlowych szkolenia i kursy dla osób związanych z bezpośrednią oraz telefoniczną obsługą klienta

 

Na specjalne zamówienie przygotowujemy również szkolenia zamknięte, które odbywają się w siedzibie Klienta oraz udzielamy indywidualnych konsultacji.

 

Jako merytoryczny partner Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie, we współpracy z KRN media sp. z o.o.. przygotowaliśmy w całości autorski program studiów podyplomowych przeznaczonych dla pośredników w obrocie nieruchomościami oraz zarządców nieruchomości.

   

Helios Edukacja sp. z o.o. wraz  z  Wyższą Szkołą Zarządzania i Bankowości w Krakowie realizuje  Podyplomowe Studia na dwóch kierunkach:

Menedżer inwestycji deweloperskich

oraz

Wycena nieruchomości

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.heliosedukacja.pl