Zadzwoń na naszą infolinię801 777 007 lub 222 125 480

Katalog firm - Ravelia

Hotel Azzun Orient SPA&Wellness HOTEL Z PASJĄ NA MAZURACH

Ten profil został odwiedzony 3174 razy
www.azzun.pl Łączna ilość zdobytych punktów:747

Zakres działalności:

Masaż, Wellness i spa, Integracyjne, firmowe, Hotele SPA, Pozostałe zabiegi pielęgnacyjne, Doskonalenie zawodowe, Zdrowie, Uroda, Noclegi, Inne, Dłonie i stopy, Organizacja imprez, instruktorzy, Imprezy okolicznościowe

Siedziba i obszar działania:Dane kontaktowe - Hotel Azzun Orient SPA&Wellness:

Range
Range
Polska
W mieście: Barczewo
W mieście: Barczewo
więcej Kromerowo 29
11-010 Barczewo

telefon:
  

email:
  

Opis działalności:

Hotel Azzun w lipcu 2012 roku uzyskał status Hotelu 4 gwiazdkowego!

Hotel Azzun położony jest w malowniczym regionie Mazur, dokładnie 23 km od Miasta Olsztyn z dogodnym dojazdem drogą krajową numer 16. Miejsce o unikalnym wystroju i klimacie zaprojektowane w duchu wellness kieruje swoją ofertę do osób dbających o dobre samopoczucie. Nasi Goście w Orientalnym Centrum SPA oraz Rzymskich Termach Azzun odnajdują spokój i harmonię, odzyskują w krótkim czasie siły, jednocześnie dbając o kondycję i wygląd.

Tak jak na Majorce, Teneryfie czy Rodos pobyt na Mazurach w Hotelu Azzun to bogactwo różnorodnych atrakcji dla dzieci oraz dorosłych.

Proponujemy zakwaterowanie w komfortowej i przestronnej części hotelowej. Do Państwa dyspozycji oddajemy łącznie 63 pokoje (170 miejsc noclegowych), w tym 8 apartamentów z wanną w części sypialnej, gdzie na życzenie Gości przygotujemy wieczorną kąpiel w romantycznej aranżacji (świece, płatki róż).

Szanownych Gości...

więcej

Galeria:

więcej