Katalog firm - Ravelia

Nowe-logo

Hotel Azzun Orient SPA&Wellness HOTEL Z PASJĄ NA MAZURACH www.azzun.pl

Zakres działalności:

Masaż, Wellness i spa, Integracyjne, firmowe, Hotele SPA, Pozostałe zabiegi pielęgnacyjne, Doskonalenie zawodowe, Zdrowie, Uroda, Noclegi, Inne, Dłonie i stopy, Organizacja imprez, instruktorzy, Imprezy okolicznościowe

Dane kontaktowe:

Adres:

Hotel Azzun Orient SPA&Wellness
Kromerowo 29
11-010 BarczewoOpis:

Hotel Azzun w lipcu 2012 roku uzyskał status Hotelu 4 gwiazdkowego!

Hotel Azzun położony jest w malowniczym regionie Mazur, dokładnie 23 km od Miasta Olsztyn z dogodnym dojazdem drogą krajową numer 16. Miejsce o unikalnym wystroju i klimacie zaprojektowane w duchu wellness kieruje swoją ofertę do osób dbających o dobre samopoczucie. Nasi Goście w Orientalnym Centrum SPA oraz Rzymskich Termach Azzun odnajdują spokój i harmonię, odzyskują w krótkim czasie siły, jednocześnie dbając o kondycję i wygląd.

Tak jak na Majorce, Teneryfie czy Rodos pobyt na Mazurach w Hotelu Azzun to bogactwo różnorodnych atrakcji dla dzieci oraz dorosłych.

Proponujemy zakwaterowanie w komfortowej i przestronnej części hotelowej. Do Państwa dyspozycji oddajemy łącznie 63 pokoje (170 miejsc noclegowych), w tym 8 apartamentów z wanną w części sypialnej, gdzie na życzenie Gości przygotujemy wieczorną kąpiel w romantycznej aranżacji (świece, płatki róż).

Szanownych Gości zapraszamy do pokoi typu: CLASSIC,SUPERIOR oraz LUXURY.

Gościom hotelowym w ramach pobytu oferujemy: śniadanie oraz nieograniczony wstęp do Term Azzun – elitarnego Świata Saun, Łaźni i Basenów podgrzewanych.

Zapraszamy na weekendy w Hotelu SPA na Mazurach, pobyty indywidualne,konferencje (hotel biznesowy),szkolenia,imprezy integracyjne dla firm,spotkania okolicznościowe, oferty specjalne takie jak Boże Narodzenie na Mazurach, Wielkanoc, Bal Sylwestrowy, ferie zimowe i wiele innych.

Aranżacja, wystrój, funkcjonalność i nastrój, jaki tworzą Termy Azzun nadają imprezom firmowym realizowanym w Azzun niepowtarzalną oprawę. Termy sprawiają, że podróż do odległych czasów i miejsc staje się autentyczna.

Do Państwa dyspozycji pozostaje cześć Hotelowa, Restauracja,Centrum Konferencyjne, Sale Bankietowe, rozległe Orientalne SPA&Wellness oraz Rzymskie TERMY AZZUN - basen relaksacyjny, basen z grotą z muzyką podwodną, dwa baseny jacuzzi, elitarny Świat Saun i Łaźni, taras wellness oraz nowo otwarta zewnętrzna część wypoczynkowa - basen odkryty podgrzewany z tarasem i amfiteatrem!

Skorzystaj z bogatej oferty rekreacyjnej, jaką gwarantuje zarówno hotel jak i malownicza sceneria Mazur: wycieczki krajoznawcze, spływy kajakowe, malownicze jeziora, w których można zażywać kąpieli, przejażdżki rowerowe oraz konno.

Przenieś się do magicznego świata Azzun i doznaj elegancji, odkrywając tajemnice swojej urody dzięki proponowanym zabiegom oraz luksusowej pielęgnacji profesjonalnymi kosmetykami.

Zapraszamy do Hotelu i Orientalnego SPA na Mazurach!