Katalog firm - Ravelia

Elewacja1

Hotel Polski Pod Białym Orłem www.podorlem.com.pl

Zakres działalności:

Hotele, Sport, Turystyka, Apartamenty, Organizacja imprez, instruktorzy, Noclegi

Dane kontaktowe:

Adres:

Hotel Polski Pod Białym Orłem
Pijarska 17
31-015 Kraków

telefon:
  

email:
  

Opis:

Położenie

Hotel Polski "Pod Białym Orłem" to elegancki i przytulny hotel „z duszą” ulokowany w samym sercu Krakowau zbiegu ulic Floriańskiej i Pijarskiej, na wprost Bramy Floriańskiej i starych Murów Obronnych. Jest to jedno z najbardziej uroczych miejsc Krakowa!

Wnętrza zabytkowe posiadają urok starych kamienic i przytulną atmosferę dawnych lat, jednocześnie zapewniając gościom współczesne wygody. Tuż obok znajduje się Muzeum XX Czartoryskich, dwa kroki dalej jest Jama Michalika, Muzeum Jana Matejki, Rynek Główny z Sukiennicami.Hotel Polski Pod Białym Orłem jest własnością rodziny książąt Czartoryskich.

Zakwaterowanie:Hotel dysponuje 56 pięknie i stylowo umeblowanymi 1, 2 i 3-osobowymi pokojami oraz 3 apartamentami.

Każdy pokój jest wyposażony w telefon, radio, TV-SAT, minibarek. W całym hotelu jest bezpłatny dostęp do internetu. Do dyspozycji Gości jest również sejf, przechowalnia bagażu oraz stanowisko komputerowe.

W Hotelu znajdują się pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Wyżywienie

W cenę noclegu wliczone jest śniadanie w formie bufetu wraz z bogatą ofertą ciepłych dań.

Do dyspozycji Gości jest również przytulna kawiarenka.

Konferencje

Posiadamy nowe Centrum Konferencyjne z salą dla 130 osób oraz mniejszymi.

Informacje dodatkowe

Od 300 lat w Hotelu najważniejszy jest Gość! Miły i profesjonalny personel potrafi pomóc w każdej sytuacji. Wedle życzenia potrafi zorganizować czas wolny, współpracując z wieloma instytucjami kulturalnymi miasta. Wynajęcie samochodu i dalsze wycieczki do Wieliczki, Zakopanego czy Częstochowy nie stanowią problemu.W hotelu dostępny jest salon fryzjerski, salon kosmetyczny oraz  sklep z ręcznie robionymi pamiątkami .

Hotel Polski Pod Białym Orłem aktywnie uczestniczy w działaniach na rzecz ochrony środowiska. Jako jeden z pierwszych 15 obiektów w Polsce otrzymał certyfikat „Czysta Turystyka”.

 

Serdecznie zapraszamy !