Katalog firm - Ravelia

Logo2

in-Designer | projektowanie wnętrz in-designer.pl

Zakres działalności:

Architektura wnętrz, Pracownie graficzne, Dla stron WWW

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Klimczoka 9
40-857 Katowice

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 10:00 - 17:00 Wtorek 10:00 - 17:00 Środa 10:00 - 17:00 Czwartek 10:00 - 17:00 Piątek 10:00 - 17:00

Opis:

in-Designer to pracownia wnętrz, która działa od 2009 roku. Została założona przez architekta wnętrz Damiana Piłata. Od tego czasu rozwija się w imponującym tempie.

Zespół młodych, zdolnych i kreatywnych architektów wnętrz tworzy niesamowitą atmosferę, w której powstają wymarzone wnętrza. Wnętrza o wysublimowanym smaku i niebanalnym designie. Doświadczenie, znajomość nowych trendów i rozwiązań sprawiają, że powierzone wnętrza są projektowane z maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni, ergonomiczne, fukcjonalne, komfortowe i designerskie. 

W pracowni wnętrz istotne jest stałe kształcenie się i zdobywanie wiedzy na międzynarodowych targach wnętrz, gdzie poznaje się nowe materiały, ich zastosowanie i ograniczenia. Wiedza ta jest niezbędna, gdyż wpływa na prawidłowe i profesjonalne przygotowanie projetu wnętrz.

Wszechstronność i różnorodność zainteresowań powoduje, że w pracowni in-Designer powstają wnętrza o odmiennych stylach architektonicznych. Pracownia nie jest ukierunkowana na jeden trend i styl. Projektowane są wnętrza w stylu klasycznym, barokowych, współczesnym, minimalistycznym, etnicznym, eko-design itp.

Poprzez odpowiedni dobór elementów wyposażenia, które w całości tworzą niezwykłą strukturę oraz ukształtowaną przestrzeń in-Designer spełnia marzenia o ciekawej aranżacji pomieszczeń mieszkań, domów, biur, klubów myzycznych, restaruracji itp.. Szeroki wachlarz kolorów oraz bogato urozmaicone wzory materiałów pomagają w tym, by każde projektowane wnętrze miało swój oryginalny i niepowtarzalny charakter oraz indywidualny styl.

Zadowolenie Inwestora jest najważniejsze. Jesteśmy dumni, że mamy takich Inwestorów a ich wnętrza znalały swoje publikacje w magazynach wnętrzarskich jako projekty wzorcowe.

*** ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I SKORZYSTANIA Z OFEROWANYCH USŁUG PROJEKTOWYCH***