Katalog firm - Ravelia

Logo-inter-foto-sosnowiec-160x65

INTER-FOTO Fotolaboratorium www.inter-foto.com.pl

Zakres działalności:

Fotoreportaże, Przegrywanie kaset na DVD, Sesje zdjęciowe, Filmy na zamówienie, Retuszowanie, odnowa, Wywoływanie, Skanowanie slajdów, negatywów i odbitek, Oprawa obrazów, zdjęć, Artystyczna, Fotografowanie imprez, Fotografia reklamowa, Archiwizacja, Do dokumentów, Aparaty fotograficzne, Wideoreportaże, Serwis sprzętu

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
BEDZIŃSKA 12
41-200 SOSNOWIEC

telefon:
  

email:
  

Opis:

INTER-FOTO G.A.CYPLIŃSCY 

Zarys historyczny firmy sięga roku 1968, założyciel Ignacy Cypliński. Przez lata ojciec pan Ignacy Cypliński przekazywał swoją wiedzę i doświadczenie synowi Arturowi zarażając go swoją pasją fotograficzną, który po nabyciu uprawnień Mistrzowskich przejął zakład i prowadzi go wraz z małżonką Grażyną i prowadzi go nieprzerwanie od 1989 roku.

Dążeniedocelu

Ciągła chęć rozwoju firmy oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji zaowocowało w Listopadzie 1989 roku otwarciem drugiego salonu fotograficznego w Mierzęcicach (obok lotniska w Pyrzowicach), który ze względu na otaczające przepiękne walory krajobrazowe stanowi doskonały punkt do organizacji plenerowych sesji fotograficznych. Na początku lat 90-tych jako nieliczni dysponowaliśmy sprzętem NORITSU system cyfra-laser 320 DPI, dzięki czemu byliśmy w stanie zaoferować swoim klientom najwyższą jakość odbitek. Coraz wiecej zawodowych fotografów przekonało sie o naszej jakości usług co do tej pory owocuje stałą współpracy.

FotografiatoNaszapasja!

Ponieważ fotografowanie to dla nas nie praca a pasja, każdego klienta traktujemy indywidualnie, staramy się poznać tak, aby jak najlepiej dopasować okoliczności, styl i metody pracy do konkretnych osób. Dzięki temu każda sesja jest niepowtarzalna, a każdy klient potraktowany w sposób absolutnie wyjątkowy, co owocuje później wieloma pięknymi, niepowtarzalnymi fotografiami, które nawet po wielu latach ogląda się z przyjemnością, przywołujących wspaniałe wspomnienia pięknych chwil na myśl o których ogarnia nostalgia i tęsknota, a w oku kręci się łezka.

Dziękujemy

Jesteśmy dumni z faktu iż dzięki naszej wytężonej pracy, latom doświadczeń oraz profesjonalnej obsłudze staliśmy się marką rozpoznawalną w Polsce i na Śląsku. Nasze domeny internetowe jak http://www.inter-foto.com.pl/ lub http://www.fotookazja.pl/ cieszą sie dużym zainteresowaniem ,popularnością i gwarancją zakupionej usługi lub sprzętu fotograficznego.Chcielibyśmy podziękować swoim klientom oraz zachęcić do dalszego korzystania z usług i zakupów sprzętu fotograficznego.

Nasze nowe strony do zamawiania zdjęć przez internet  w fotopakietach to:

zapraszamy na tanie zdjęcia przez internet  na papierze Kodak Supra Endura Premier.

Właściciele Inter-Foto  

Artur i Grażyna Cyplińscy