Katalog firm - Ravelia

Investman-logo

Investman Grzegorz Ziółkowski www.investman.com.pl

Zakres działalności:

Doradztwo, Inwestycje, Majątkowe, Komunikacyjne i OC, Fundusze, Kredyty gotówkowe, Pożyczki gotówkowe, Turystyczne, Kredyty mieszkaniowe, Na życie, Doradztwo

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Kościuszki 46/48/5
10-504 Olsztyn

telefon:
  

email:
  

Opis:

Witam Państwa,

 Przy współpracy z klientami wykorzystuję swoje kilkunastoletnie doświadczenie z pracy w renomowanych instytucjach finansowych założyłem firmę pośrednictwa finansowego.  Jestem licencjonowanym Maklerem Papierów Wartościowych  (licencja nr 1516 z 1995 roku).  Ukończyłem też Studium Doradcy Inwestycyjnego i Analityka Papierów Wartościowych.

W swojej karierze zawodowej współpracowałem między innymi z klientami biura maklerskiego i banku obsługującego zamożnych klientów.

W  tym czasie przeżyłem nie tylko okresy hossy ale również bessy. Poznałem też niemal cały zakres produktów finansowych dla klientów indywidualnych występujących na polskim rynku.

To wszystko powoduję,  że jestem w stanie w sposób profesjonalny i w pełni obiektywny przygotować ofertę nawet dla najbardziej wymagającego klienta. 

 

W firmie Investman Grzegorz Ziółkowski, w ramach zorientowanego na klienta procesu doradczego opracowujemy starannie dobrane rozwiązania finansowe, wykorzystując przy tym produkty, wiedzę i doświadczenie czołowych instytucji finansowych z kraju i zagranicy. Dzięki współpracy z największymi graczami rynku usług finansowych naszym klientom udostępniamy katalog blisko 400 produktów ponad 30 firm inwestycyjnych.

 

To co bardzo ważne: