Katalog firm - Ravelia

Ital-pol-meble-woskie

ITAL-POL Studio mebli kuchennych www.ital-pol.pl

Zakres działalności:

Inne, Sprzedaż, Meble, Inne, Meble, Inne, Inne, Meble - montaż, Meble na wymiar

Dane kontaktowe:

Adres:

STUDIO MEBLI KUCHENNYCH
Topolowa 1F/1
72-006 Mierzyn

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 10 - 18 Wtorek 10 - 18 Środa 10 - 18 Czwartek 10 - 18 Piątek 10 - 18 Sobota 10 - 16

Opis:

Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych jak również firm urządzających własne lokale użytkowe. W branży meblowej działamy od 2001 roku i konsekwentnie powiększamy swoją ofertę handlową.

Dwa salony wystawowe  mieszczą się w Szczecinie przy ul. Struga 25. Prezentowana jest tutaj kolekcja luksusowych kuchni, znanej włoskiej firmy Veneta Cucine oraz kolekcja najwyższej jakości mebli wypoczynkowych i dodatków włoskiej firmy Natuzzi, która od ponad 50 lat wyznacza trendy w aranżacji wnętrz. NATUZZI STORE w Szczecinie jest największym salonem w Polsce. Powierzchnia ekspozycji 530 metrów kwadratowych zaprojektowana jest w każdym szczególe przez projektantów Natuzzi,  największej włoskiej firmy w sektorze meblowym i światowego lidera w produkcji skórzanych sof.

W ofercie również sypialnie, szafy, firany, zasłony, pościel firmy JOOP! oraz kolekcja firmy Calligaris.

Dwa kolejne salony mieszczą się przy ul. Hangarowej 13 w Galerii Wnętrz Top Shopping (1 piętro).

Na łącznej powierzchni ok. 2200 m² przedstawiamy kompleksową ofertę renomowanych producentów wyposażenia wnętrz.

 

Na początku grudnia 2011 zostało uruchiomione studio mebli kuchennych przy ul. Topolowej 1F1 w Mierzynie (lewobrzeże). Zaprezentowane są tam nowoczesne kuchnie polskiego producenta.

Styl i elegancja

Urządzanie wnętrz staje się czasem nie lada wyzwaniem. Trudno jest znaleźć pasujące do siebie meble, zwłaszcza gdy mają pełnić różne funkcje. Aby to zadanie choć trochę ułatwić, proponujemy szeroką i urozmaiconą ofertę mebli nowoczesnych i klasycznych do salonu, jadalni, sypialni, kuchni, przedpokoju, mebli modułowych, wypoczynkowych.Komfortowe wypoczynki wykonane są z najwyższej jakości skór oraz tkanin. Większość sof jest wyposażona w różne funkcje, są wygodne i jednocześnie praktyczne. Niezliczone kombinacje modeli, rodzajów pokrycia, kolorów i funkcji dają możliwość ogromnej liczby rozwiązań. Komfort dla każdego i w każdej sytuacji... Dysponujemy również bogatą ofertą dodatków takich jak :stoliki, lampy, dywany, ceramika, pościel, zasłony i firany.Firmy, z którymi współpracujemy to światowi liderzy rynku meblarskiego. Są to m.in.: Veneta Cucine, Natuzzi, Italsofa, Editions, Maxdivani, Calligaris, Colico, Selva, JOOP!, Sofitalia (Incanto), Florida, Europeo, Tonin Casa, Alf, Flai, Arte M, Nieri, Ekornes / Stressless, Koinor, MTI Furninova,Corium Italia, Adriani & Rossi.Przedstawiamy Państwu przykładowe propozycje mebli wybranych z szerokiego wachlarza kolekcji, które posiadamy w swojej ofercie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej lub do odwiedzenia naszych salonów.

Veneta Cucine

Veneta Cucine to symbol nowoczesnego włoskiego stylu i praktycznej elegancji. Firma ta plasuje sie w czołówce europejskich producentów mebli kuchennych, a ich marka rozpoznawalna jest na całym świecie.

Veneta Cucine zarządza ogromną produkcją, zachowując niezwykle wysokie normy jakości, wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie i wiedzę wykwalifikowanych pracowników. Atutami potwierdzającym solidność firmy są:

 

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą prezentowaną w naszym salonie mebli kuchennych, gdzie pod fachowym okiem naszych projektantów możesz stworzyć kuchnie swoich marzeń.

Verlani

Verlani to nowoczesna Polska marka, która zdobyła już uznanie na rodzimym rynku. Cechuje ich charakter, styl i umiejętność łączenia różnych materiałów, tworząc przestrzenie, które wraz z kuchnią korelują w sposób doskonały.