Katalog firm - Ravelia

Logo

ITtech-pro www.ittech-pro.com

Zakres działalności:

Serwisy i portale, PHP, Archiwizacja danych, Systemy CRM, Bazy danych, Sklepy internetowe, Bezpieczeństwo, ASP, .Net, Administrowanie serwerami, Centrale telefoniczne, (X)HTML, CSS,, Administrowanie, bezpieczeństwo sieci, Naprawa, Strony wizytówki, Obsługa klienta, Projektowanie i wykonawstwo sieci, Odzyskiwanie, kasowanie danych, Konsulting IT, Konfiguracja oprogramowania, Instalacja oprogramowania, Modernizacja, C,C++, C#, SOS-Pogotowie komputerowe

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Andersena 44A
05-091 Ząbki

telefon:
  

email:
  

Opis:

ITtech-pro – jesteśmy Polską dynamicznie rozwijającą się firmą informatyczną, nastawioną na najwyższą jakość usług i zadowolenie Klienta. Nasza oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, jednak nie zapominamy o klientach indywidualnych, którzy także mogą liczyć na fachową pomoc. Świadczymy zarówno profesjonalne usługi outsourcingowe w zakresie IT, jak również pomagamy indywidualnym użytkownikom w razie problemów z oprogramowaniem lub sprzętem komputerowym. Naszym celem jest świadczenie usług informatycznych na najwyższym poziomie, a nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie poparte certyfikatami.

Zakres naszych usług jest szeroki - jeżeli zakładasz nową firmę, oddział, zaprojektujemy i zbudujemy sieć, pomożemy wybrać serwery, stacje robocze oraz odpowiednie oprogramowanie. Jeżeli Twoja firma już funkcjonuje możesz liczyć na pomoc przy modernizacji sieci, serwerów, stacji roboczych oraz na administrację systemami i aplikacjami z rodziny Microsoft Windows jak i Linux. Przeprowadzimy audyt oprogramowania i zadbamy o to, aby komputery oraz serwery w Twojej firmie pracowały bez zarzutu. Tworzymy również strony www oparte na systemach CMS oraz aplikacje internetowe i windowsowe.

Jeżeli jesteś osobą prywatną i masz problem z komputerem lub sprzętem z nim powiązanym – zadzwoń! Prowadzimy również serwis komputerowy (pogotowie komputerowe), zatem możemy pomóc m.in. w stworzeniu sieci w domu, w wyborze sprzętu czy też oprogramowania i konfiguracji. Wszystko szybko i profesjonalnie.

Nasz serwis komputerowy działa na terenie Warszawy i okolic.

Zapraszamy do współpracy!

www.ITtech-pro.com - oferta

Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic.

Bezpieczeństwo przechowywania danych w domu i w firmie. 

Pogotowie komputerowe - serwis komputerowy.

Tworzenie stron WWW (systemy CMS) oraz aplikacji Internetowych i windowsowych.

Administracja serwerami Windows i Linux (Windows Serwer 2003, 2008).

Administracja serwerami poczty (Exchange, postfix)Administracja siecią teleinformatyczną.

Instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych.

Doradztwo przy doborze i instalacji oprogramowania.

Obsługa urządzeń peryferyjnych.

Wymiany materiałów eksploatacyjnych.

Doradztwo w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa sieci.

Do każdej awarii sprzętowej sporządzany jest kosztorys naprawy