Zadzwoń na naszą infolinię801 777 007 lub 222 125 480

Katalog firm - Ravelia

Jet Prime

Ten profil został odwiedzony 153 razy
www.jetprime.pl/treningi-personalne Łączna ilość zdobytych punktów:400

Zakres działalności:

Trenerzy, Sporty walki

Opis działalności klienta:

Aktywność sportowa to nie tylko źródło zdrowia, ale też piękno, tworzenie więzi oraz wielka miłość. Najlepszym tego przykładem jest marka Prime. To mocny skład – grono przyjaciół o dość różnych osobowościach ale także wspólnym celach i wizji. Rozpoczynali jako zwykli chłopacy a zostali rozpoznawalni jako specjaliści czerpiący maksimum życia. Dzisiaj każdy z nich to profesjonalny trener personalny, który zaraża swoją pasją do sportu. 

Głównym celem Prime jest w głównej mierze uświadomienie ludziom, że aktywność sportowa jest stylem życia. Każdy trener personalny zajmuje się treningami nie tylko jako swą codzienną pracą, lecz także jako hobby. Specjalizując się w różnorodnych sferach tworzą mocno wyspecjalizowany zespół. 

Do proponowanych przez markę Prime usług należą: trening bokserski, treningi biegów krótko i długodystansowych, treningi kondycyjne oraz treningi siłowe. Oprócz tego w Prime można odbyć także plan treningowy związany z rozwojem osobistym oraz motywacją. Przy treningach nie mniej istotna jest właściwa dieta, dlatego też istnieje możliwość sporządzenia specjalistycznego planu żywienia oraz wybranie odpowiednio suplementacji. To opracuje dla nas wybrany trener personalny. Skutkiem tego wszystko, co robimy jest drobiazgowo zindywidualizowane. Mamy więc pewność, że będzie to dla nas zdrowe, bezpieczne i skuteczne. Z kolei trener, koncentrujący się na jednej osobie, może przekazać z siebie 100%. 

Nie ma co odwlekać! Z pewnością warto pozbyć się blokady emocjonalnej już dzisiaj i natychmiast ruszyć do pracy nad sobą. Niezależnie od dotychczasowego doświadczenia z treningami nie warto bać się zajęć. Po to kieruje nami trener personalny, żeby dostosować zajęcia do naszego tempa. Nawet na pierwszy ''rzut'' oka bardzo trudny sparing bokserski, jako szkolenie z obrębu sztuk walki, może być znakomitą formą uprawiania sportu dla amatorów. Być może to frazes, ale trzeba tylko mieć minimum chęci.

Obszar działalności firmy:

Range
Polska
100 km od miasta: Wrocław

ul. Otwarta 14a
50-212 Wrocław


email:
  

drukuj siedzibę