Zadzwoń na naszą infolinię801 777 007 lub 222 125 480

Katalog firm - Ravelia

Juventus Experiens

Ten profil został odwiedzony 530 razy
czysto-jve.pl Łączna ilość zdobytych punktów:203

Zakres działalności:

Prace ogrodnicze, Inne, Baseny, oczka wodne, Mycie elewacji, Inne, Aranżacja ogrodów, Zakładanie trawników, Pranie, prasowanie, Sprzątanie, mycie okien, Zakupy, Pielęgnacja roślin, Sprzątanie, czyszczenie, Strzyżenie trawników, Nawadnianie ogrodów, Zmywanie, Gotowanie, Mycie okien, Systemy sanitarne, środki czystości

Siedziba i obszar działania:Dane kontaktowe:

Range
Polska
100 km od miasta: Warszawa
Ciołka 17/404
01-445 Warszawa

telefon:
  

email:
  

Opis działalności:

Już od prawie czterech lat nabywamy doświadczenie, szkolimy się i doskonalimy jakość naszej pracy w branży sprzątania. Nasze usługi świadczymy dla firm i osób prywatnych. Zajmujemy się również dystrybucją środków chemicznych i higienicznych.

Doświadczenie wyniesione z ostatnich kilku lat, znajomość rynku i dobra kondycja finansowa pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Od aktualnej konkurencji odróżnia nas przede wszystkim lepsze zrozumienie potrzeb Klienta i zdolność do szybkiego reagowania na zmieniające się technologie. Satysfakcja z naszych usług, gwarantowana!!

Oferujemy konkurencyjne ceny i zapewniamy uczciwe podejście do naszych obowiązków. Chętnie podejmujemy się również zleceń wykraczających poza naszą ofertę.

Naszymi atutami są: dobrze wykształcona kadra zarządzająca, brak obciążeń finansowych, co świadczy o naszej stabilności, gotowość do realizowania każdego zlecenia, oraz dbałość o satysfakcję Klienta. 

więcej