Zadzwoń na naszą infolinię801 777 007 lub 222 125 480

Katalog firm - Ravelia

K3R Systemy Informatyczne S.C. Robert Rzepka, Zdzisław Rzepka

Ten profil został odwiedzony 869 razy
outsourcing-dg.pl Łączna ilość zdobytych punktów:1307

Zakres działalności:

Administrowanie, bezpieczeństwo sieci, Instalacja oprogramowania, Konfiguracja oprogramowania, Rejestracja domen, Administrowanie serwerami, Obsługa klienta, SOS-Pogotowie komputerowe

Siedziba i obszar działania:Dane kontaktowe:

Range
Polska
50 km od miasta: Dąbrowa Górnicza
11 LISTOPADA 1
41-303 Dąbrowa Górnicza

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia: Poniedziałek 8 - 16 Wtorek 8 - 16 Środa 8 - 16 Czwartek 8 - 16 Piątek 8 - 16

Opis działalności:

K3R Systemy Informatyczne S.C. to firma świadcząca usługi informatyczne. Specjalizujemy się w kompleksowej, profesjonalnej obsłudze firm w zakresie zarządzania systemami i środkami informatycznymi. Naszą misją jest pełne zadowolenie klienta i jego pewność, iż stosowane rozwiązania informatyczne w pełni spełniają stawiane wymagania merytoryczne i jednocześnie są optymalne pod względem ekonomicznym. Powyższy cel skutecznie realizujemy dzięki doświadczeniu, współpracy z siecią hurtowni i firm informatycznych, oraz szerokiemu zakresowi oferowanych usług:

- od sprzedaży pojedynczych elementów komputerowych po wdrażanie skomplikowanych systemów informatycznych

- od sporadycznych, jednostkowych kontaktów z klientem po stałą, codzienną obecność u klienta i opiekę nad jego sprzętem i systemami informatycznymi.Poszerzające się grono klientów i coraz głębszy zakres współpracy stanowią najlepsze potwierdzenie fachowości i jakości naszych usług.

więcej