Katalog firm - Ravelia

Logo

K3R Systemy Informatyczne S.C. Robert Rzepka, Zdzisław Rzepka outsourcing-dg.pl

Zakres działalności:

Administrowanie, bezpieczeństwo sieci, Instalacja oprogramowania, Konfiguracja oprogramowania, Rejestracja domen, Administrowanie serwerami, Obsługa klienta, SOS-Pogotowie komputerowe

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
11 LISTOPADA 1
41-303 Dąbrowa Górnicza

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 8 - 16 Wtorek 8 - 16 Środa 8 - 16 Czwartek 8 - 16 Piątek 8 - 16

Opis:

K3R Systemy Informatyczne S.C. to firma świadcząca usługi informatyczne. Specjalizujemy się w kompleksowej, profesjonalnej obsłudze firm w zakresie zarządzania systemami i środkami informatycznymi. Naszą misją jest pełne zadowolenie klienta i jego pewność, iż stosowane rozwiązania informatyczne w pełni spełniają stawiane wymagania merytoryczne i jednocześnie są optymalne pod względem ekonomicznym. Powyższy cel skutecznie realizujemy dzięki doświadczeniu, współpracy z siecią hurtowni i firm informatycznych, oraz szerokiemu zakresowi oferowanych usług:

- od sprzedaży pojedynczych elementów komputerowych po wdrażanie skomplikowanych systemów informatycznych

- od sporadycznych, jednostkowych kontaktów z klientem po stałą, codzienną obecność u klienta i opiekę nad jego sprzętem i systemami informatycznymi.Poszerzające się grono klientów i coraz głębszy zakres współpracy stanowią najlepsze potwierdzenie fachowości i jakości naszych usług.