Katalog firm - Ravelia

K

Kaleron www.kaleron.pl

Zakres działalności:

Naprawa, Odzyskiwanie, kasowanie danych

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Hirszfelda 4/18
55-231 Jelcz-Laskowice

telefon:
  

email:
  

Opis:

Firma specjalizuje się w serwisie sprzętowym komputerów, elektronicznych podzespołów komputerowych takich jak płyty główne i karty graficzne, laptopów, monitorów LCD, telewizorów, odbiorników radiowych, odtwarzaczy CD, DVD, Blu-ray oraz innych komputerowych urządzeń peryferyjnych, a także urządzeń RTV i audio-video.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy elektroniczne. Wymieniamy układy scalone SMD i BGA. Naprawiamy sprzęt po wszelkiego rodzaju uszkodzeniach - m. in. po przepięciach sieci elektrycznej, po zalaniu, po przegrzaniu, po upadku oraz w innych przypadkach. Staramy się, jeśli to tylko możliwe, naprawić uszkodzony komponent bez konieczności jego wymiany.

Zajmujemy się również odzyskiwaniem danych z dysków twardych, dysków SSD, pendrivów, kart pamięci, a także innych nośników. Odzyskujemy zarówno dane utracone logicznie - jak skasowane pliki, uszkodzone lub usuni.ęte partycje, dane z dysków twardych z uszkodzonym sektorem rozruchowym MBR, oraz dane z uszkodzonych nośników, jak np. dane ze spalonych dysków i pendrivów, dane z dysków z uszkodzonymi sektorami lub z uszkodzoną powierzchnią serwisową itp.

Zapraszamy do współpracy oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej www.kaleron.pl