Katalog firm - Ravelia

Kamery-ir-logo-ok

KAMERY IR www.kamerytermowizyjne.info.pl

Zakres działalności:

Klimatyzacja, wentylacja, Nietypowe, Kupno, sprzedaż

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Rakowiecka 39A/3
02-521 Warszawa

telefon:
  

email:
  

Opis:

FLIR Systems został utworzony w 1978 roku w celu pionierskiego rozwoju wysokiej jakości kamer termowizyjnych stosowanych w lotnictwie. Dzisiaj FLIR (Forward Looking InfraRed) jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy urządzeń do pracy w termografii. Produkowany sprzęt ma zarówno zastosowanie w każdej dziedzinie przemysłu (budownictwo, energetyka, przemysł lekki i ciężki, elektryka,  lotnictwo, itp.) jak i służy do badań naukowych i medycznych. Kamery termowizyjne wykorzystywane są również w systemach alarmowych i ostrzegawczych. Wykorzystywane są także przez wszelkiego rodzaju służby ratownicze (do poszukiwania zaginionych), jak i służby bezpieczeństwa i ochrony. Oferta FLIR to przede wszystkim kamery termowizyjne - systemy wytwarzające w czasie rzeczywistym dwuwymiarowy obraz obiektu. Kamery termowizyjne FLIR wykorzystują najnowsze i najnowocześniejsze osiągnięcia technologii, która pozwala zamienić podczerwień na obraz, a przez to umożliwia operatorowi „widzieć” i mierzyć minimalne różnice temperatur.

Nasza gama produktów zawiera:

FLIR posiada 4 fabryki: trzy w USA (Portland, Boston i Santa Barbara) i jedna w Sztokholmie, w Szwecji. Zakłady te zatrudniają ponad 1000 wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie podczerwieni, gotowych do rozwiązania każdego Twojego problemu z zakresu termowizji. FLIR to jedyny na świecie producent kamer termowizyjnych z tak wysokim stopniem automatyzacji i integracji. Każdy pojedynczy element kamery FLIR produkuje we własnym zakresie. Świat podczerwieni to znacznie więcej niż jedynie budowa kamer. FLIR Systems jest nie tylko zaangażowany w dostarczenie najlepszej kamery termowizyjnej, jest również gotowy zaoferować idealne rozwiązanie do Twoich potrzeb pomiarowych i monitoringu w podczerwieni.

Od 1992 roku firma FLIR (dawniej AGEMA Infrared Systems AB) posiada w Polsce swojego przedstawiciela handlowego – Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski.

Podział kamer termowizyjnych FLIR: