Katalog firm - Ravelia

Logo-kamil

Kamil Sp. z o.o. www.kamil.pl

Zakres działalności:

Programy partnerskie, Komputery, Modernizacja, Drukarki, Naprawa, Instalacja oprogramowania, Kasy fiskalne, czytniki, karty, Laptopy, Systemy ERP, Obsługa klienta, Sklepy internetowe, Konfiguracja oprogramowania

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Modlińska 190
03-119 Warszawa

telefon:
  

email:
  

Opis:

Od powstania firmy w 1991 roku dostarczamy najwyższej jakości produkty i usługi. Zaczynaliśmy od sprzedaży i serwisu markowego sprzętu komputerowego, fiskalnego oraz obsługującego kody kreskowe. Program K2000 stworzyliśmy w oparciu o potrzeby klientów szukających  systemu do obsługi sprzedaży, który z jednej strony pozwalałby na łatwy dostęp do informacji o sprzedawanym towarze jak ilość i cena, ale i podawał cechy specyficzne jak rozmiar, kolor, wielkość np. miseczki bielizny, skład surowcowy. Z drugiej strony pozwalał na generowanie raportów potrzebnych do analizy sprzedaży, planowanych zakupów, zrealizowanej marży.

W 2006 wprowadziliśmy nowy system - System Kontroli i Zarządzania Sprzedażą K2SQL. Program jest dedykowany dla małych i średnich firm działających poprzez sprzedaż hurtową i detaliczną, aler także do dużych firm posiadających sieć sklepów. Jest doskonale znany branży odzieżowej, sportowej, obuwiniczej, meblarskiej, agd, spożywczej, suplementów diety. Grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa i świadczy o szacunku z jakim podchodzimy do naszych partnerów biznesowych.Stale podnosimy jakość oferowanych przez nas usług oferując coraz szerszy ich zakres.

W roku 2008 utworzyliśmy Dział Wsparcia Klienta służący pomocą w rozwiązywaniu problemów oraz usługę Hotline dostępną 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.Gwarantujemy kompleksową obsługę wdrożonych systemów oraz ich dopasowanie do zmieniających się warunków rynkowych i potrzeb klienta. W strategii rozwoju naszej firmy uwzględniamy nowe technologie i trendy rynkowe.