Katalog firm - Ravelia

Log

KAT-ART Katarzyna Byliniak www.kat-art.pl

Zakres działalności:

Aranżacja ogrodów, Artystyczna

Dane kontaktowe:

Adres:

KAT-ART punkt konsultacyjny MAŁOPOLSKA
Bajeczna
32-031 Włosań

telefon:
  

email:
  

Opis:

Pracownię  projektowania ogrodów Kat-Art tworzą młodzi, kreatywni projektanci, którzy potrafią znaleźć niebanalne rozwiązania dla każdego projektu, nawet najtrudniejszej działki.

Wyróżnia nas szczególne podejście do każdego klienta, odpowiadające jego indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom. Tworzymy profesjonalne odznaczające się prostotą formy a projekty, które nawet amatorom ogrodnictwa pozwolą stworzyć i pielęgnować własny ogród. 

Stawiamy na profesjonalizm i nowatorskie pomysły. Naszą misją jest sprostanie wymaganiom stawianym przez naszych klientów, zarówno indywidualnych jak i firm.

Oferujemy fachowy dobór roślinności do ogrodu, projekty fragmentów ogrodów (rabaty, patia, balkony), projekty zieleni przydomowej, projekty nawierzchni ogrodowych, nadzór autorski nad pracami ogrodowymi, organizacja prac w ogrodzie.Ponad to: dostęp dla klientów do fachowej literatury, porady związane z kupowaniem i pielęgnacją drzew, krzewów, kwiatów, indywidualne konsultacje z projektantem zieleni, barwne wizualizacje ogrodu oraz kalendarze prac ogrodowych.Projektujemy we wszystkich stylach ogrodowych, proponujemy również tańsze e-projekty.Zapraszamy do kontaktu i wyceny.