Katalog firm - Ravelia

Missing

KCM Clinic Spółka Akcyjna www.kcmed.pl

Zakres działalności:

Laryngolodzy, Chirurdzy, Laboratoria, analizy lekarskie, Urolodzy, Ginekolodzy, Rehabilitacja, Ortodonci, Ortopedzi, Okuliści, Stomatolog, Medycyna pracy, Medycyna estetyczna, Diagnostyka obrazowa

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Bankowa 5-7
58-500 Jelenia Góra


email:
  

Opis:

Karkonoskie Centrum Medyczne KCM Clinic S.A. to najnowocześniejsze w południowo-zachodniej Polsce centrum medyczne, z najwyższej klasy sprzętem, w pełni zinformatyzowane, o komfortowym wyposażeniu, które obsługujeszybko i kompleksowo pacjenta, oferując równocześnie:

Centrum posiada bardzo dobre zaplecze logistyczne – własny parking z dogodnym dojazdem komunikacją miejską, bezpośredni dojazd dla karetek. Jest w pełni dostosowane do wymogów unijnych dla pacjentów niepełnosprawnych.

Pacjenci obsługiwani są przez wysoko wykwalifikowany, specjalistyczny personel lekarski i średni medyczny, starający się jak najlepiej spełnić wymagania i potrzeby pacjenta.

Dzięki kompleksowej obsłudze pacjent nigdy nie pozostaje z diagnozą lub problemami chorobowymi sam! Nasi lekarze po rozpoznaniu i diagnostyce objawów chorobowych, ustalają dalsze postępowanie i leczenie, omawiając je  z pacjentem w ramach konsultacji. Możliwość wykonania precyzyjnej diagnostyki specjalistycznej na najnowocześniejszym sprzęcie zapewnia dokładniejsze rozpoznanie, a tym samym znaczną poprawę rokowania pacjenta we wszystkich stanach chorobowych.

W ramach KCM Clinic S.A. w Karkonoskim Centrum Medycznym już 07.11.2011 zostanie otwarta nowoczesna  Klinika Dental & Aesthetic  Medicine Clinic, w której pacjenci będą mogli skorzystać z szerokiego, wysokospecjalistycznego zakresu usług:

- Kliniki Stomatologii, Implantologii, Ortodoncji, Chirurgii Szczękowej i Stomatologii Estetycznej

- Kliniki Chirurgii Plastycznej

- Oddziału Ortopedycznego – Centrum Ortopedii i Traumatologii Sportowej KCM

- Ośrodka małoinwazyjnej Neurochirurgii Kręgosłupa

- Oddziału Neurologicznego z Centrum Leczenia Kamicy Nerkowej

- Specjalistycznej Rehabilitacji pourazowej i neurologicznej

- Pracowni RTG

Nasze motto to:

KOMPLEKSOWA, WYSOKOSPECJALISTYCZNA OPIEKA MEDYCZNA

NAD PACJENTEM SPEŁNIAJĄCA NAJWYŻSZE JAKOŚCI

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.