Katalog firm - Ravelia

Missing

KM TRANS - Transport w temperaturze kontrolowanej www.km-trans.com.pl

Zakres działalności:

Przewóz towarów, Samochody ciężarowe i dostawcze, Inne, Sprowadzenie z zagranicy

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Waliców 25/17
00-865 Warszawa

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 9:00 - 18:00 Wtorek 9:00 - 18:00 Środa 9:00 - 18:00 Czwartek 9:00 - 18:00 Piątek 9:00 - 18:00

Opis:

Jesteśmy firmą zajmującą się transportem przede wszystkim artykułów spożywczych, lekarstw, przesyłek kurierskich, jak również innych towarów, w zależności od potrzeb naszych klientów.

Dysponujemy kilkunastoma pojazdami różnego typu i o różnej ładowności od 0,5 do 24 ton. Część naszych samochodów jest wyposażona w agregaty chłodnicze i jest przystosowana do transportu towarów w kontrolowanej temperaturze. Nasze pojazdy mogą również przewozić środki farmaceutyczne oraz materiały medyczne, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2002 r. w sprawie procedury dobrej praktyki dystrybucji. Do dyspozycji mamy również niewielką komorę chłodniczą w której możemy magazynować niewielkie ilości towaru w temperaturze około 0 stopni Celsjusza .

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w transporcie towarów dla hipermarketów, aptek, hurtowni oraz szpitali. W ramach stałej współpracy z firmą PGF Urtica przyjmujemy do przewozu przesyłki kurierskie w kontrolowanej temperaturze, głównie leki. Przez osiem lat współpracowaliśmy z firmą DHL obsługując sieć nocnych połączeń między różnymi miastami. Współpraca z tą firmą pozwoliła nam zdobyć doświadczenie jeżeli chodzi o solidność, terminowość oraz kulturę pracy. Z naszych usług korzystają ponadto takie firmy jak : Geodis , TNT , PGF oraz wiele innych przedsiębiorstw z terenu Warszawy oraz innych miast w kraju i za granicą. Od czerwca 2005 współpracujemy z niemiecką firmą Havelland Express świadczącą kompleksowe usługi zaopatrzenia ekskluzywnych restauracji w świeże artykuły spożywcze takie jak: ryby, mięso, owoce. Naszym zadaniem jest obsługa trasy Warszawa - Berlin oraz dystrybucja towaru na terenie Polski. Współpraca z innym naszym klientem, warszawską Restauracją Wilanów, pozwoliła nam zdobyć doświadczenie w obsłudze imprez cateringowych.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy stałej oraz pojedynczych zleceń. Staramy się realizować nawet najbardziej nietypowe zadania. Wszystkich naszych klientów traktujemy poważnie i solidnie obsługujemy.

Zapraszamy do współpracy!