Katalog firm - Ravelia

Logo-labindex

Labindex www.labindex.pl

Zakres działalności:

Maszyny specjalistyczne, Sprzedaż, Obsługa klienta, Doskonalenie zawodowe, Techniczne, Instruktorzy, Inne

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Lubomira 4/5
04-002 Warszawa

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 8:00 - 16:00 Wtorek 8:00 - 16:00 Środa 8:00 - 16:00 Czwartek 8:00 - 16:00 Piątek 8:00 - 16:00

Opis:

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów aparatury laboratoryjnej z Polski oraz Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii. Specjalizujemy się w elektrochemii, oferujemy titratory do automatycznego miareczkowania potencjometrycznego, pH–metrycznego oraz Karla Fischera. W ciągłej sprzedaży posiadamy pH-metry, konduktometry, tlenomierze, elektrody pH, redox, jonoselektywne. Zajmujemy się także pomiarami lepkości precyzyjnymi wiskozymetrami wg metody Brookfielda. Nasza pełna oferta obejmuje dużą ilość urządzeń stosowanych w różnych laboratoriach, w tym urządzenia do oczyszczania wody, wagi analityczne i techniczne, homogenizatory, wytrząsarki czy mieszadła. Poprzez ścisłą współpracę z producentami mebli oraz szkła dostarczamy kompleksowe wyposażenie laboratorium „pod klucz”.

Prowadzimy sprzedaż oraz pomagamy w doborze odpowiednich urządzeń do potrzeb i wymogów klientów. Dostarczane urządzenia uruchamiamy oraz przeprowadzamy szkolenie użytkowników z obsługi. Świadczymy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Świadczymy także usługi polegające na okresowym sprawdzaniu aparatury, w tym usługi kwalifikacji IQ/OQ.

Nasze biuro handlowe mieści się w Warszawie. Posiadamy lokalne oddziały w Bydgoszczy oraz Opolu, pokrywając obszarem działania całą Polskę.