Katalog firm - Ravelia

Logo-lary-pkt

LARY Kancelaria Prawna Sp. J. www.lary.pl

Zakres działalności:

Kompleksowa obsługa prawna, Adwokackie, Windykacja należności, Pomoc prawna, porady, Prawo ubezpieczeniowe, Negocjacje, Prawo budowlane, Rzeczoznawcy, Prawo handlowe, gospodarcze, Inne, Sprawy procesowe, Prawo pracy, Prawo cywilne, Odszkodowania, Inne, Pisma, umowy, podania

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Grabiszyńska 54/6
53-504 Wrocław

telefon:
  

email:
  

Opis:

Rodzinna tradycja i lata doświadczeń sprawiły, że mamy prawo we krwi. Siła umysłu i nieugięta wola, zaangażowanie, to tylko niektóre z naszych zalet, dzięki którym będziemy strzec Państwa interesy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kompleksowa obsługa prawna osób prawnych i fizycznych

Pasja

Lary to rodzinna kancelaria prawna. Znamy się od podszewki, wiemy jak się nawzajem motywować i wspierać. Po pracy potrafimy godzinami dyskutować na tematy prawne. Prawo to nasza rodzinna pasja.

Doświadczenie

Dwadzieścia lat funkcjonowania Kancelarii Prawnej Lary jest najlepszym świadectwem naszej wiarygodności. W tym czasie zaufały nam setki Klientów. Solidne wykształcenie prawnicze i lata praktyki pozwalają nam rzetelnie prowadzić powierzone nam sprawy.

Zaangażowanie

Nie ma dla nas zleceń mniej ważnych. Nie szczędzimy czasu, umiejętności i zaangażowania, by jak najpomyślniej rozwiązać każdą sprawę.

Zasady

Jesteśmy związani tajemnicą i etyką zawodową. Uczciwość i rzetelność to zasady dla nas wiążące. Wierzymy, że zawód prawniczy jest naszym powołaniem.

Kancelaria powstała w 1989 r. jako spółka jawna radców prawnych, zarejestrowana pod numerem KRS 85422.

Świadczymy wszelkie usługi prawne w zakresie prawa gospodarczego i cywilnego. Obsługujemy firmy i osoby fizyczne w formie stałej obsługi jak i doraźnie.

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu odszkodowań oraz w sprawach windykacyjnych.

Współpracujemy z innymi radcami prawnymi, adwokatami, notariuszami, tłumaczami, rzeczoznawcami, biegłymi rewidentami, księgowymi, specjalistami BHP, kadrowymi.