Katalog firm - Ravelia

Logo

lek. med. Hanna Olejniczak Specjalista Pediatra Homeopata www.lekarzpediatrapoznan.pl

Zakres działalności:

Medycyna niekonwencjonalna, Pediatrzy, neonatolodzy, Pozostali specjaliści, Medycyna naturalna

Dane kontaktowe:

Adres:

lek. med. Hanna Olejniczak Specjalista Pediatra Homeopata
Marcelińska 92-94
60-324 Poznań

telefon:
  

email:
  

Opis:

Gabinet Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej prowadzony przez lek. med. Pediatrę Hannę Olejniczak oferuje leczenie i diagnostykę chorób dzieci takich jak choroby pasożytnicze, autyzm, nietolerancja pokarmowa.

Gabinet pediatrii oferuje program opieki nad dzieckiem do 18 roku życia, zarówno pacjenta chorego jak i zdrowego. Program opieki uzależniony jest od zdrowia młodego pacjenta i obejmuje diagnostykę, konsultacje oraz leczenie, które oparte jest na zdrowej diecie i lekach pochodzenia naturalnego.

W ramach leczenia nietolerancji pokarmowej lekarz med. Hanna Olejniczak opiera się na wykonywaniu i interpretacji wyników testu Food Detective, który identyfikuje pokarm przyczyniający się do złego samopoczucia. Unikanie pokarmu, które test zidentyfikował może doprowadzić do zmniejszenia nasilenia objawów nietolerancji pokarmowej. Na życzenie pacjenta istnieje możliwość opracowania indywidualnej diety przez dietetyka.

Gabinet oferuje również leczenie chorób za pomocą homeopatii. Jest to terapia z zastosowaniem naturalnych leków, które nie uzależnia i nie wywołuje skutków ubocznych. Metoda sprawdza się zwłaszcza u dzieci cierpiących na nawracające infekcje dróg oddechowych i alergie.

Wśród oferowanych usług znajduje się również leczenie chorób pasożytniczych, które powinno obejmować całą rodzinę w celu wyeliminowania pasożytów z organizmu, poprawiając ogólny stan zdrowia.

Gabinet oferuje leczenie:

Wśród usług także:

Istnieje możliwość konsultacji telefonicznych lub e-mail po przesłaniu historii choroby i wyników badań.