Katalog firm - Ravelia

Logo-czerwone-na-sklep-kulki3

LEPRO www.lepro.com.pl

Zakres działalności:

Sprzedaż, Inne

Dane kontaktowe:

Adres:

LEPRO Ireneusz Leciejewski
Staszica 40a
59-300 Lubin

telefon:
  

email:
  

Opis:

1. Dział klejów przemysłowych i środków chemicznych.Dostarczamy wysoce wydajne produkty PRO TEC i POWERMAXX przeznaczone do serwisowania i konserwacji pojazdów silnikowych.

Współpracujemy z niemiecką firmą CTP www.ctp-gmbh.deStrona na której dowiesz się więcej o oferowanej przez nas chemii dla motoryzacji WWW.POWERMAXX.PL. 

Wśród firm stosujących i rekomendujących oferowane przez nas produkty, wymienić można serwisy renomowanych marek takich jak:

Nissan, Toyota, Mercedes, Hyundai, Peugeot, Ford,

i wiele innych.

Dostarczamy kleje przemysłowe, wyjątkowe materiały do lutowania - spawania aluminium dla:

odbiorców przemysłowych, producentów, hurtowni sklepów, warsztatów, osób prywatnych.

Produkty mogą być pakowane w wybrane opakowania i dostarczone pod marką naszego odbiorcy.

W swojej ofercie posiadamy kilkaset pozycji.Rozwiązujemy problemy naszych klientów związane z trudnymi połączeniami różnego rodzaju materiałów.Zapraszamy do współpracy firmy które stosują środki chemiczne, kleje, spoiwa. Zaproponujemy odpowiedni produkt (lub odpowiednik już stosowanego).Dobieramy odpowiednią metodę łączenia, wykonujemy bezpłatne próby na elementach dostarczonych przez klienta.Końcowy efekt jest w pełni zadowalający ponieważ spodziewana technika łączenia, warunki pracy elementu, działające na niego siły i wyniki prób są konsultowane i odpowiednio korygowane zmianą zastosowanego produktu. Staramy się dobierać takie produkty które nie wymagają specjalnego przeszkolenia pracowników co dodatkowo ułatwia i przyśpiesza proces produkcji.Pracownik stosujący się dokładnie do wskazówek uzyskanych od naszego specjalisty powinien opanować proces przygotowania i łączenia elementu w szybkim czasie a ewentualne wątpliwości na bieżąco wyjaśnić przez telefon.

2. Dział urządzeń do zgrzewania, spawania tworzyw sztucznych, spoiw.Dostarczamy urządzenia do zgrzewania tworzyw, stosowane w przemyśle i warsztatach.

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę urządzeń, części i osprzętu takich jak:

extrudery (wytłaczarki ręczne), automaty do bannerów, plandek, pap bitumicznych, urządzenia ręczne na gorące powietrze, zwane potocznie "spawarkami do plastików" stosowane m.in. w branży motoryzacyjnej, bandownice (urządzenia do zgrzewania taśm, wiązarki do taśm), dysze, wałki, noże, części zamienne,

itp.

Szeroka gama spoiwa do tworzyw sztucznych w różnych kolorach i kształtach umożliwia spawanie wszystkich spawalnych elementów plastikowych (na te niespawalne też mamy sposób :) ).

Współpracują z nami:

firmy reklamowe, produkcyjne, zakłady blacharsko-lakiernicze

i wiele innych podmiotów których działalność związana jest z naprawą lub łączeniem materiałów termoplastycznych.

Współpracujemy z wieloma producentami, dzięki temu uzyskaliśmy wysoki poziom uznania wśród naszych odbiorców.

Dziękujemy za odwiedziny, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy owocnej współpracy.