Katalog firm - Ravelia

Logo

Lieto Security sp. z o.o. www.lietosecurity.com.pl

Zakres działalności:

Inne, Dorabianie kluczy, Ślusarstwo, Awaryjne otwieranie zamków, Sprzedaż

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Odolańska 3
02-560 Warszawa

telefon:
  

email:
  
:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 9 - 18 Wtorek 9 - 18 Środa 9 - 18 Czwartek 9 - 18 Piątek 9 - 18 Sobota 10 - 14

Opis:

Lieto Security Sp. z o.o. - importer marki ABLOY na rynek polski /1989-1999/ i autoryzowany przedstawiciel Abloy Oy Joensuu Factory.Od 1989 roku do chwili obecnej głównym celem naszej działalności jest promocja marki ABLOY – Finlandia w Polsce.

Musimy przyznać – odnieśliśmy sukces - produkt, postrzegany na światowym rynku jako lider w branży zabezpieczeń, uznany został w Polsce, dzięki naszej pracy, wiedzy oraz zaangażowaniu za wiodący w sektorze hight security.

Ufamy, że wiedza i umiejętności nabyte poprzez ponad 20 letnie doświadczenie pozwolą nam uczynić, by stali się Państwo zadowolonymi użytkownikami zamków ABLOY.

Jeśli cenicie Państwo bezpieczne i inteligentne rozwiązania, nowoczesną technologię, design i wygodę zapraszamy do nawiązania kontaktu z nami.

Serwis zamków Abloy mieści się w Warszawie przy ul.Odolańskiej 3.Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia w postaci długoletniej pracy w Lieto Security Sp. z o.o., koncesji pracowników zabezpieczeń mechanicznych i kursów doszkalających w ABLOY OY Finlandia i w Polsce.