Katalog firm - Ravelia

Logo-ling-i-web

Lingua-IT Sp. z o.o. www.lingua-it.pl

Zakres działalności:

Sklepy internetowe, Bazy danych, Dla stron WWW, Niemiecki, Hiszpański, Serwisy i portale, Czeski, Projekty graficzne, Niemiecki, Rosyjski, Hosting, kolokacja, E-learning, Pozostałe języki, Francuski, Angielski, Rosyjski, Rejestracja domen, Francuski, Analiza, projektowanie systemów, Administrowanie serwerami

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Huculska 18/3
40-736 Katowice

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 8 - 17 Wtorek 8 - 17 Środa 8 - 17 Czwartek 8 - 17 Piątek 8 - 17

Opis:

Lingua-IT to dynamicznie rozwijająca się firma  językowo-informatyczna. Jej trzon stanowi doświadczony zespół pasjonatów, dla których praca to coś więcej niż tylko sposób na zarabianie pieniędzy. Oferujemy najnowocześniejsze  systemy informatyczne  oraz  świadczymy  szeroko pojęte usługi językowe. Zawsze dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, aby każdy z realizowanych przez nas projektów był "szyty na miarę".

Naszym dodatkowym atutem jest umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z Klientami przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, dbałości o szczegóły, szacunku i ciągłym dążeniu do wprowadzania innowacji.

Dodatkowo nasza firma świadczy usługę masową czyli hosting WBESERWER.PL. O jakości tej usługi decyduje wieloletnie doświadczenie w jej prowadzeniu i reagowanie na specyficzne potrzeby klientów. W odróżnieniu od "wielkich tego rynku" jesteśmy elastyczni i dopasowujemy sie do potrzeb klientów.