Katalog firm - Ravelia

G1

Lion Stage Management www.lionstage.com

Zakres działalności:

Muzycy, Agencje artystyczne, Kluby muzyczne, Koncerty

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Grunwaldzka 15/2
50-355 Wrocław

telefon:
  

email:
  

Opis:

Specjalnością Lion Stage jest odkrywanie artystów z rejonów muzyki alternatywnej, reggae, dub, etno i new world, natomiast siłą - zgrany zespół, scalony miłością do muzyki i chęcią propagowania kultury muzycznej ponad wszelkimi podziałami, poza wszelkimi schematami. 

 Nikt tak jak Lion Stage nie dba o oryginalność i sukces każdego wydarzenia. Sprowadzamy zespoły z najdalszych krańców świata, dbamy o atrakcyjne terminy występów gwiazd i służymy wsparciem w opiece nad artystami. Znajdujemy świeże brzmienia i promujemy to, co nietuzinkowe i nowatorskie. Ideą, która legła u podstaw powstania Lion Stage, jest promocja artystów i ich twórczości. 

Działamy w trzech sektorach, które tworzą pełen obraz Lion Stage. Po pierwsze: koncerty - organizujemy własne imprezy oraz zapraszamy artystów na wydarzenia kulturalne realizowane przez innych. Po drugie: promocja wydarzeń - od lat tworzymy medialny hałas wokół festiwali i koncertów w całym kraju i poza jego granicami. Po trzecie: impresariat - sprawujemy opiekę impresaryjną nad kilkunastoma doskonałymi polskimi wykonawcami.