Katalog firm - Ravelia

Logo-pl-kolor

Mabapi Sp. z o.o. https://mabapi.pl


Dane kontaktowe:

Adres:

Mabapi Sp. z o.o.
Płocka 17/3
01-231 Warszawa

telefon:
  

email:
  
:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 9:00 - 17:00 Wtorek 9:00 - 17:00 Środa 9:00 - 17:00 Czwartek 9:00 - 17:00 Piątek 9:00 - 17:00

Opis:

Jesteśmy zespołem profesjonalistów w zakresie projektowania i produkcji w dziedzinie jaką jest druk reklamowy. Innowacyjność, kreatywność i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam z sukcesami pracować z najbardziej wymagającymi klientami. Nie boimy się wyzwań! Poza typowymi zamówieniami realizujemy również zlecenia unikatowe.

Nasza oferta jest dla każdego! Realizujemy zamówienia dla małych, jak i potężnych przedsiębiorstw w zakresie kompleksowej obsługi, od projektu do produktu końcowego. Wierzymy w to, że każdy klient, nawet ten najmniejszy jest ważny i obsługujemy go profesjonalnie. Dlatego wychodzimy z naszą ofertą również do klientów detalicznych.

Świadczymy usługi w branży poligraficznej, jak i reklamowej.

Proponujemy Państwu szeroką gamę usług poligraficznych, do których należy tworzenie wizytówek firmowych, zaproszeń, katalogów, kalendarzy, druk ulotek reklamowych, aż po realizacje wielkoformatowe. Wykonujemy je metodą: offsetową, cyfrową, sitodrukiem, metodą fleksograficzną, hot-stamping, tłoczenia oraz UV.

Współpracujemy z najlepszymi papierniami co pozwala nam wykonać grafiki na różnorodnych papierach, kartonach i tworzywach sztucznych.

Mamy długoletnie doświadczenie między innymi w tworzeniu reklamy wielkoformatowej. Potrzebujesz kasetonu, aby wyróżnić swój lokal? Banneru, aby pokazać się na targach? A może chciałbyś oznakować lokal lub samochód służbowy? To wszystko możesz wykonać właśnie u Nas!

Tworzymy również znakowane gadżety firmowe z nadrukiem.

Wykonujemy: najrozmaitsze gadżety, taśmy pakowe, ceramikę, torby oraz odzież z wybraną prze Państwa grafiką.

Realizujemy zamówienia na najwyższym poziomie, w możliwie najkrótszym czasie.Zapraszamy do naszego biura, które znajduje się przy ulicy Płockiej 17 lok. 3 w Warszawie.