Katalog firm - Ravelia

Logo

marcepanstudio Dawid Machnik www.marcepanstudio.com

Zakres działalności:

Dla stron WWW, Ilustracja, plakat, Wektorowa, Pracownie graficzne, Branding, Prezentacje

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Sportowa 4c/11
05-840 Brwinów

telefon:
  

email:
  

Opis:

Strona główna>O naszej firmie

marcepanstudio powstało w 2006 roku z inicjatywy grupy zaprzyjaźnionych projektantów, którzy postanowili stworzyć coś zupełnie odmiennego niż agencja reklamowa. Firmę, która zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym.

marcepanstudio zajmuje się projektowaniem logo jak również stron www i innych elementów identyfikacji wizualnej dla firm oraz instytucji. Główny cel marcepanstudio to dumny Klient ze swoich materiałów reklamowych,stąd też proponujemy przede wszystkim jakość i oryginalność czyli dobre projekty graficzne.

Mam nadzieję, że nasz upór, talent i dążenie do celu będą efektywnie wykorzystane w dalszym i już naszym wspólnym rozwoju.

Zapraszam do współpracy

Dawid Machnik

Projektowanie logo to nasza pasja...

Projektowanie graficzne w marcepanstudio to bardzo smaczna oferta.

Oferujemy usługi projektowania graficznego dla firm i instytucji. Nasza oferta zawiera wiele ciekawych propozycji dla Twojego biznesu. Projekty graficzne decydują o tym, jak postrzegany jest biznes. Jeśli grafika jest na wzorowym, profesjonalnym poziomie, wymierne efekty takiej reklamy pojawią się szybko - i prędko nie znikną. Projektowanie graficzne jest jednym z najważniejszych elementów powstawania każdego materiału promocyjnego. To właśnie od efektów pracy grafików nad projektem będzie zależeć, jakie pierwsze wrażenie wywoła reklama. Dobry projekt graficzny potrafi w ułamku sekundy wywołać pożądany stan emocjonalny.

Zapewniamy profesjonalny projekt graficzny w rozsądnych cenach. Na naszej stronie znajdziecie Państwo przykłady wykonanych przez nas projektów graficznych. Naszym celem jest, abyś był dumny ze swoich materiałów reklamowych, stąd też proponujemy dobre projekty graficzne.