Katalog firm - Ravelia

Mazimed

MAZIMED Piotr Mazur www.mazimed.pl

Zakres działalności:

Instruktorzy, BHP, Pierwsza pomoc, Szkolenia, Ratownicze, Transport sanitarny, Inne

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Al. Jana Pawła II 72/63
00-175 Warszawa

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 8:00 - 22:00 Wtorek 8:00 - 22:00 Środa 8:00 - 22:00 Czwartek 8:00 - 22:00 Piątek 8:00 - 22:00 Sobota 8:00 - 22:00 Niedziela 8:00 - 22:00

Opis:

Oferta Mazimed adresowana jest do wszystkich chcących zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Na naszą ofertę składają się rozwiązania najwyższej klasy, uwzględniające specyficzne i wyjątkowe potrzeby naszych klientów. Zindywidualizowane podejście do każdego realizowanego projektu oraz budowanie trwałych relacji biznesowych są gwarancją rzetelności i zadowolenia.

Mazimed swoją działalnością nie ogranicza się jedynie do prowadzenia szkoleń z pierwszej pomocy. Poza już wspomnianymi oferujemy ponadto:

Członkowie naszego zespołu prowadzili szkolenia zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach. Ich doświadczenia obejmują również współpracę z największymi organami administracji rządowej oraz organami administracji samorządowej.

Różnorodność naszych doświadczeń jest najlepszą gwarancją jakości świadczonych przez nas usług oraz indywidualnego podejścia do każdego projektu, czy to szkoleniowego, czy też o innym charakterze.

Zapraszam do kontaktu. Więcej informacji na www.mazimed.pl