Katalog firm - Ravelia

Ravelia-firma-logo

Metaloplastyka "Prestiż Metal" Marian Kalita www.metalprestiz.pl

Zakres działalności:

Meble, Architektura wnętrz, Meble na wymiar, Kowalstwo, Ślusarstwo, Werandy, oranżerie i ogrody zimowe, Sprzedaż, Obróbka metali i półproduktów, Spawalnictwo, Konstrukcje, Meble ogrodowe, Bramy i ogrodzenia, Kraty okienne, okiennice, Schody i balustrady, Zasłony, firany, karnisze Meble, Architektura wnętrz, Meble na wymiar, Kowalstwo, Ślusarstwo, Werandy, oranżerie i ogrody zimowe, Sprzedaż, Obróbka metali i półproduktów, Spawalnictwo, Konstrukcje, Meble ogrodowe, Bramy i ogrodzenia, Kraty okienne, okiennice, Schody i balustrady, Zasłony, firany, karnisze

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Bożejowice 44A
59-700 Bolesławiec

telefon:
  

email:
  

Opis:

Firma istniej na rynku od 2001 r. zajmujemy się wykonawstwem bram, ogrodzeń, balustrad, barier, mebli z metalu, altan metalowych, konstrukcji z metalu, wiat, schodów z metalu, a takze metaloplastyką drobną, świeczniki, żyrandole wykonane ze stali czarnej jak i nierdzewnej, kwietniki, półki, karnisze itp.

Zajmujemy się również aranżacją wnętrz w elementy ozdobne, meble, elementy zwieńczajace i wykończeniowe wykonane z metalu.

W czasie istnienia firmy wykonaliśmy bardzo dużo prac związanych z dziedziną metaloplastyki, co można zobaczyć na naszej stronie www. Firma charakteryzuje się dużą dokładnością i dbałością o szczegóły, staramy się aby nasze wyroby były doprowadzone do perfekcji. Na ogół nie stosujemy wzorów szablonowych , czy masowych. Każde nowe , inne , orginalne zlecenie jest dla nas niczym woda na koło młyńskie. Lubimy nowe wyzwania jakie stawiają nam klijenci i robimy wszystko aby zlecenie wykonane zostało dokładnie tak jak życzy sobie kontrachent.