Katalog firm - Ravelia

Moose2

MOOSE Centrum Języków Obcych - Oddział Kłodzko www.moose.pl

Zakres działalności:

Język angielski, Angielski, Niemiecki, Francuski

Dane kontaktowe:

Adres:

MOOSE Centrum Języków Obcych -Oddział Kłodzko
pl.Chrobrego 19/206
57-300 Kłodzko

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 9:00 - 17:00 Wtorek 9:00 - 17:00 Środa 9:00 - 17:00 Czwartek 9:00 - 17:00 Piątek 9:00 - 17:00

Opis:

MOOSE CJO to największa w Polsce szkoła językowa specjalizująca się w nauczniu indywidualnym z bezpłatnym dojazdem lektora na zajęcia do domu ucznia lub siedziby firmy. 

Od samego początku postawiliśmy na innowacyjność w nauczania języków i aktualnie jesteśmy największą w Polsce szkołą językową zajmującą się nauczaniem indywidualnym i w małych grupach. Działamy już w 100 miastach i miejscowościach w całej Polsce. Zatrudniamy co roku prawie 1000 wyselekcjonowanych lektorów w naszych własnych oddziałach, którzy dojeżdżają do uczniów. W związku z tym większość zajęć odbywa się w domu ucznia lub w miejscu jego pracy. Nazwa naszej szkoły kojarzy się klientom z solidnością, elastycznością, indywidualnym podejściem i bezpłatnym dojazdem lektora do ucznia.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy bardzo szeroką ofertę, w ramach której posiadamy propozycje dla klienta indywidualnego jak i dla klienta biznesowego. Klient indywidualny może przebierać w kursach językowych w conajmniej sześciu językach, a także ma do dyspozycji specjalnie przygotowane Pakiety Korepetycji oraz Szybkie Korepetycje. Klient biznesowy otrzymuje specjalną ofertę zawierającą między innymi wydłużony okres odrabiania zajęć tak by nie przepadły jak i ich przekładania na inny termin. W każdym przypadku klient ma możliwość uzgadniania z lektorem dni i godzin zajęć, zaś realizowany na zajęciach program tworzony jest indywidualnie pod kątem potrzeb ucznia.