Katalog firm - Ravelia

Netdesign-logo

Netdesign, Jerzy Maciążek reklama.wroc.pl

Zakres działalności:

Szyldy, reklama świetlna, banery, Strony wizytówki, Projekty graficzne, Pracownie graficzne, Skład tekstu, przepisywanie, Reklama zewnętrzna, Retuszowanie, odnowa, Ilustracja, plakat, Fotografia reklamowa, Fotoreportaże, Fotografowanie imprez, Tworzenie stron

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Wiedeńska 2/10
51-200 Wrocław

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 9:00 - 18:00 Wtorek 9:00 - 18:00 Środa 9:00 - 18:00 Czwartek 9:00 - 18:00 Piątek 9:00 - 18:00

Opis:

Oferujemy kompleksową obsługę dla firm i osób prywatnych w zakresie reklamy zewnętrznej oraz szeroko rozumianej fotografii użytkowej na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Natomiast usługi w zakresie projektowania stron internetowych, projektowania grafiki oraz składu i przygotowania do druku (DTP) świadczymy na terenie całego kraju a także dla klientów z zagarnicy.

Wykonujemy projekty graficzne dla każdej formy reklamy wizualnej. Nasza oferta jest skierowana w szczególnosci do małych i średnich firm. Specjalizujemy się w reklamie sklepowej wyklejanej na szybach lub płytach PCV.

Wykonujemy:

W zakresie przygotowania do druku oferujemy:

Usługi oferowane przez NetDesign w zakresie projektowania stron internetowych skierowanie są także do klientów indywidualnych, którzy pragną zaistnieć w Internecie, zaprezentować własną galerię zdjęć lub przedstawić swoje porfolio.

Oferujemy:

Naszą ofertę uzupełniają usługi z zakresu fotografii.

Zakres usług: