Katalog firm - Ravelia

Nowak-adventure-logo-big-jpg

NOWAK Adventure Travel Sp. z o.o. www.nowakadventure.com

Zakres działalności:

Integracyjne, firmowe, Marketing bezpośredni, Biura podróży, Organizacja imprez, instruktorzy

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Szalupowa 7b
80-299 Gdańsk

telefon:
  

email:
  

Opis:

Już od 2003 roku zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkiego typu imprez, wyjazdów i realizacją programów lojalnościowych dla najbardziej wymagających Firm i instytucji krajowych oraz zagranicznych, jak i ich Klientów.Projektujemy, organizujemy i realizujemy wyjazdy integracyjne oraz programy team-building. Szyjemy na miarę programy motywacyjne. Przeprowadzamy tzw. incentive travel, czyli wyjazdy motywacyjne w najdalsze zakątki świata.Na zlecenie Klienta realizujemy to, co zdaje się być wizją lub nawet fikcją. Zdejmujemy miarę i szyjemy na miarę.

Realizujemy programy typu incentive travel, czyli programy motywacyjne dla pracowników i Waszych Klientów, w Polsce i na całym świecie. Organizacja imprez to szereg czynności, zarówno przed, jak i w trakcie realizacji. Dbamy o wszystkie etapy przygotowań, dobieramy i tworzymy scenariusze wypraw, czuwamy nad całym procesem, a przede wszystkim nad bezpieczeństwem uczestników spotkań, wypraw i eskapad.

W uznaniu naszego profesjonalizmu, jako jedyni w Polsce, tworzymy oferty we współpracy ze światowym liderem branży luksusowych podróży – firmą Abercrombie & Kent z Wielkiej Brytanii.Nasz zespół składa się z oddanych swojej pracy pasjonatów, którzy są w stanie profesjonalnie zorganizować dla Państwa firmy każdą wyprawę:wyjazdy integracyjne,programy motywacyjne,eventy,programy o charakterze incentive travel.Organizacja programu marzeń powierzona nam, to gwarancja realizacji zakładanych efektów.

Dbałość o każdy szczegół oraz tworzenie oferty szytej na miarę to nasza dewiza. Przeszło 95% Klientów ponownie powierza nam organizację swoich imprez, a uczestnicy wracają do nas z realizacją swoich prywatnych planów wypraw w najdalsze zakątki świata. Dzięki naszym staraniom integracja zyskała kolejną płaszczyznę eksploracji swoich wartości. Każda impreza, czy wyjazd integracyjny, wyjazd motywacyjny lub program incentive travel spełniają oczekiwania zamawiających tylko wtedy, gdy szyje je ktoś z pasją, zaangażowaniem i zostają spełnione wszystkie elementy:dobrany odpowiedniej jakości kierunek;właściwy fason/typ wyjazdu – jego kształt i charakter;detale, ich funkcja i użytkowa wartość;to coś, co zwraca uwagę – czyli szyk;prestiżowy i wyjątkowy design.

Mistrzowie Krawiectwa Przygodowego