Katalog firm - Ravelia

Ogrodyagnieszki-logo-jpg

OGRODY AGNIESZKI www.ogrodyagnieszki.pl

Zakres działalności:

Werandy, oranżerie i ogrody zimowe, Aranżacja ogrodów

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Jaśminowa 6
37-464 Stalowa Wola

telefon:
  

email:
  

Opis:

 

OGRODY AGNIESZKI – PROJEKTY NAWIERZCHNI Z KOSTKI BRUKOWEJ ORAZ PROJEKTY OGRODÓW

www.ogrodyagnieszki.pl

tel. 698676070, 698660788

PROJEKTY OGRODÓW

Dzięki wiedzy zdobytej podczas kierunkowych studiów oraz doświadczeniu w wykonywaniu projektów nawierzchni z kostki brukowej oraz projektów ogrodów możemy stworzyć dla Państwa ogród, w którym przebieg ciągów komunikacyjnych, lini ogrodowych oraz nasadzenia roślinne będą tworzyły spójną całość.Dzięki nam ilość kostki brukowej oraz sposób jej ułożenia będą optymalne i odpowiednio skomponowane z architekturą budynku i otoczeniem działki.

Projekty, które tworzymy wykonywane są z zachowaniem zasad aranżowania terenów zieleni, takich jak: właściwy dobór roślin z uwzględnieniem rodzaju podłoża i nasłonecznienia terenu, piętrowość roślin oraz przemienność kolorystyczna w zależności od okresu kwitnienia.

PROJEKTY NAWIERZCHNI Z KOSTKI BRUKOWEJ

Oferujemy Państwu również wykonanie osobnego projektu nawierzchni z kostki brukowej wraz z doborem materiałów. Dzięki nam rodzaj kostki brukowej, jej ilość oraz sposób ułożenia będą odpowiednio skomponowane z architekturą budynku oraz otoczeniem działki, a linie ogrodowe i kształty miejsc przeznaczonych na nasadzenia roślinne stworzą spójną całość z deseniami i kształtami zaprojektowanej kostki brukowej

PROJEKT PRZEZ INTERNET !!!

Zapraszamy klientów z odległych obszarów kraju …

Możemy wykonać Projekt kostki brukowej oraz Projekt aranżacji zieleni przez Internet. Wystarczy, że otrzymamy od Państwa mapkę ewidencyjną terenu, zdjęcia domu i ogrodu oraz informacje określające Państwa sugestie i potrzeby względem projektowanego obszaru. Szczegóły zostaną omówione za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej.

Szczegóły na stronie internetowej www.ogrodyagnieszki.pl