Zadzwoń na naszą infolinię801 777 007 lub 222 125 480

Katalog firm - Ravelia

Ogrody Przyszłości

Ten profil został odwiedzony 2114 razy
www.ogrodyprzyszlosci.pl Łączna ilość zdobytych punktów:941

Zakres działalności:

Doradztwo rolnicze, Architektura zieleni, Aranżacja ogrodów, Meble ogrodowe, Zakładanie trawników, Koszenie, Opieka nad grobami, Opryskiwanie, rozsiewanie, Inne, Baseny, oczka wodne, Kwiaty, wieńce, Nawadnianie ogrodów, Wzornictwo przemysłowe, Rzemiosło artystyczne, Strzyżenie trawników, Agrochemia, Prace ogrodnicze, Werandy, oranżerie i ogrody zimowe

Siedziba i obszar działania:Dane kontaktowe:

Range
Polska
Cała Polska, siedziba w: Warszawa
Sarmacka 10/16
02-972 Warszawa

telefon:
  

email:
  

Opis działalności:

OGRODY PRZYSZŁOŚCItworzą projektanci, arch. krajobrazu i ogrodnicy wierni kanonom ogrodnictwa, pozostając otwarci na nowatorskie rozwiązania w sztuce kształtowania krajobrazu.

Ogrody Przyszłości to wizja ogrodów samowystarczalnych, ekologicznych, zautomatyzowanych, ale także zielone dachy i ogrody wertykalne (zielone elewacje budynków), które sprawiają, że w aglomeracji miejskiej zwiększa się powierzchnia biologicznie czynna.

Każdy realizowany przez nas projekt to nowe wyzwane, proces twórczy, którego efekty są niejednokrotnie zarówno niepowtarzalne jak i zaskakujące. Stawiamy na satysfakcję klienta, poprzez indywidualne, nieszablonowe podejście do każdego zlecenia, oferując profesjonalną jakość w zdroworozsądkowych cenach.

więcej

Galeria:

więcej