Katalog firm - Ravelia

Logo-kolor

Ogrody Przyszłości www.ogrodyprzyszlosci.pl

Zakres działalności:

Doradztwo rolnicze, Architektura zieleni, Aranżacja ogrodów, Meble ogrodowe, Zakładanie trawników, Koszenie, Opieka nad grobami, Opryskiwanie, rozsiewanie, Inne, Baseny, oczka wodne, Kwiaty, wieńce, Nawadnianie ogrodów, Wzornictwo przemysłowe, Rzemiosło artystyczne, Strzyżenie trawników, Agrochemia, Prace ogrodnicze, Werandy, oranżerie i ogrody zimowe

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Sarmacka 10/16
02-972 Warszawa

telefon:
  

email:
  

Opis:

OGRODY PRZYSZŁOŚCItworzą projektanci, arch. krajobrazu i ogrodnicy wierni kanonom ogrodnictwa, pozostając otwarci na nowatorskie rozwiązania w sztuce kształtowania krajobrazu.

Ogrody Przyszłości to wizja ogrodów samowystarczalnych, ekologicznych, zautomatyzowanych, ale także zielone dachy i ogrody wertykalne (zielone elewacje budynków), które sprawiają, że w aglomeracji miejskiej zwiększa się powierzchnia biologicznie czynna.

Każdy realizowany przez nas projekt to nowe wyzwane, proces twórczy, którego efekty są niejednokrotnie zarówno niepowtarzalne jak i zaskakujące. Stawiamy na satysfakcję klienta, poprzez indywidualne, nieszablonowe podejście do każdego zlecenia, oferując profesjonalną jakość w zdroworozsądkowych cenach.