Katalog firm - Ravelia

Logo-01

Ośrodek Wypoczynkowo Szkoleniowy "ENERGETYK" energetyk-dzierzno.pl

Zakres działalności:

Rozrywka, Imprezy

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Na Grobli 2
44-120 Pyskowice

telefon:
  

email:
  

Opis:

Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy ENERGETYK położony jest wśród wspaniałego kompleksu leśnego nad malowniczym jeziorem Dzierżno Małe, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie aglomeracji śląskiej (około 16 km od Gliwic).

Specjalizujemy się w organizacji przyjęć okolicznościowych, szkoleń, konferencji, bankietów i imprez na wolnym powietrzu. Dysponujemy salami konferencyjno – szkoleniowymi, dydaktycznymi, salą restauracyjną. Oferujemy komfortowo wyposażone pokoje hotelowe - 1 i 2 osobowe oraz zaplecze sportowo-rekreacyjne.Na obszarze naszego kompleksu zajmującego 54.211 m2 znajdują się hotel i restauracja o powierzchni 1.103 m2.

W wyniku modernizacji obiektu sale dydaktyczne, sala restauracyjna, pokoje hotelowe, recepcja oraz zaplecze kelnerskie i kuchnię wyposażono w nowoczesny sprzęt i urządzenia pomocnicze oraz aparaturę audio-video.

Świadczymy również usługi szkoleniowe. Od wielu lat stwarzamy możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności pracownikom różnych sektorów gospodarki, w szczególności branży elektroenergetycznej.