Katalog firm - Ravelia

Logo-kauposil

P.P.H.U. KAUPOSIL www.kauposil.com

Zakres działalności:

Rzeźba, Architektura wnętrz, Sztukatorstwo

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
BOHATERÓW WESTERPLATTE 20
41-106 SIEMIANOWICE ŚL.

telefon:
  

email:
  

Opis:

Jesteśmy sprawnie funkcjonującym i dynamicznie rozwijającym się przedstawicielem handlowym na Polskę  amerykańskiego producenta płynnych tworzyw sztucznych firmy Smooth-On oraz holenderskiego producenta gipsu akrylowego firmy Acrylic Composites.

 

Swoje działania handlowe koncentrujemy głównie na kauczukach poliuretanowych i silikonowych, które służą do produkcji elastycznych form odlewniczych, matryc do betonu strukturalnego oraz matryc do kinet w dennicach monolitycznych.  W naszej ofercie  posiadamy również gips akrylowy Acrylic One, który jest absolutną nowością na polskim rynku. Acrylic One stwarza zupełnie nowe i prawie nieograniczone możliwości zastosowania gipsu w architekturze zewnętrznej oraz wewnętrznej. Stale poszerzamy swoją ofertę o nowe produkty oraz innowacyjne rozwiązania. 

 

Szeroki asortyment wyrobów i korzystne warunki współpracy sprawiają, iż firma KauPoSil jest solidnym partnerem handlowym. Naszym partnerom gwarantujemy wysokiej jakości serwis, fachową obsługę i profesjonalne doradztwo techniczno-handlowe. Poprzez profesjonalną obsługę merytoryczną i logistyczną dążymy do osiągnięcia celu, jakim jest zadowolenie i lojalność naszych klientów.