Zadzwoń na naszą infolinię801 777 007 lub 222 125 480

Katalog firm - Ravelia

P.P.U.H. "NIRO"

Ten profil został odwiedzony 1037 razy
www.niro-bio.pl Łączna ilość zdobytych punktów:2903

Zakres działalności:

Dietetyka, odchudzanie, Sprzedaż, Produkcja spożywcza

Wyposażenie firmy:

młynki

Opis działalności klienta:

Firma NIRO sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji młynków ręcznych i elektrycznych oraz przystawek mielących do robotów kuchennych, do przemiału zboża, kawy, pieprzu dla domowego użytku. W naszych młynkach można przygotować świeże płatki i musli na pożywne śniadanie lub zmielić ziarno na pełnowartościową mąkę np. do wypieku domowego chleba. Młynki wykonywane są z wysokiej jakości naturalnego drewna lipowego lub bukowego, posiadają system mielący z korundu ceramicznie wiązanego.

Zajmujemy się również produkcją makaronów ze świeżego, pełnego przemiału ziarna orkiszu ekologicznego oraz makaronów z białej mąki orkiszowej w zależności od gatunku z dodatkiem (lub bez) warzyw ekologicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo również mąkę orkiszową z pełnego przemiału, białą mąkę orkiszową, mąkę żytnią, mąkę z płaskurki, mąkę z samopszy, płatki orkiszowe, owsiane, z samopszy, płaskurki oraz ziarno owsa, orkiszu, żyta, płaskurki i samopszy.

Jesteśmy głównym dystrybutorem ekologicznych produktów bezglutenowych Firmy SCHNITZER. W naszej ofercie można znaleźć bezglutenowe chleby, bułeczki, ciasta, ciasteczka, przekąski i batoniki oraz ekskluzywne ziarno Canihua. Z nami dieta bezglutenowa nie musi być nudna.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na stronie www.niro-bio.pl

Obszar działalności firmy:

Range
Polska
W mieście: Boronów

Dolna 4
42-283 Boronów

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia: Poniedziałek 7.00 - 15.00 Wtorek 7.00 - 15.00 Środa 7.00 - 15.00 Czwartek 7.00 - 15.00 Piątek 7.00 - 15.00 drukuj siedzibę