Katalog firm - Ravelia

Dinolandia-logo-duze-rgb

PARK DINOZAURÓW I ROZRYWKI DINOLANDIA W INWAŁDZIE www.dinolandia.pl

Zakres działalności:

Place zabaw, Lunaparki

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Wadowicka 167
34-120 Inwałd

telefon:
  
Fax:
  

email:
  

Opis:

Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia znajduje się w Inwałdzie, miejscowości położonej między Wadowicami a Andrychowem.To miejsce wyjątkowe, w którym głównymi bohaterami są dinozaury.

Dzięki nim każdy Gość Parku może poznać odległe czasy ery mezozoicznej.Wszystko za sprawą najbardziej reprezentatywnych przedstawicieli gatunku.I tak z bliska zobaczyć można groźnego Tyranozaura Rexa, Diplodoka strzegącego Jaskini Tajemnic, korzystającego z Plaży Mamenchizaura czy też Stegozaura z mózgiem wielkości orzecha włoskiego.To oczywiście nie jedyni mieszkańcy Jurajskiego Świata. Mieszka w nim ponad 50 różnej wielkości prehistorycznych stworzeń. Obok każdego z nich umieszczona jest specjalna tabliczka, dzięki której można poznać krótką charakterystykę każdego gada.

Ale Dinolandia to nie tylko przedstawiciele świata mezozoicznego.Znajduje się w niej również wiele atrakcji, które z pewnością umilą wolny czas Gości. Dzieci mogą pobawić się na Plaży, gdzie znajduje się szkielet zakopanego dinozaura. Na każdego z nich czeka łopatka i pędzel. Dzięki takiej zabawie maluchy poznają pracę paleontologów. Dorośli mogą w tym momencie odpocząć na leżakach w cieniu parasoli. Na bardzo odważnych czeka pełna ciemnych i krętych korytarzy Jaskinia Tajemnic. Tylko naprawdę wytrwali mogą w niej spotkać… To oczywiście tajemnica. Park Linowy to także miejsce dla odważnych.Dla maluchów przygotowany został Plac Zabaw, na którym mieści się wiele atrakcji: zjeżdżalnie, huśtawki, wielka piaskownica. Oprócz tego Dmuchane Zjeżdżalnie, Basen Kulkowy, Kolejka Pirat, Kule Sferyczne i cała masa innych pomysłów na dobrą zabawę i uśmiech na twarzach naszych pociech. W Dinolandii czekają również atrakcje dla dorosłych. Zjazdy Tyrolskie, Skok Tarzana, Bule, Mini Golf – każdy znajdzie coś dla siebie. Na wszystkich spragnionych kulinarnych wrażeń czeka restauracja T.Rextaurant serwująca przepyszne smakołyki oraz Grill.