Katalog firm - Ravelia

Logo-komplet-2011

Partnership Catering Ideas www.pscatering.pl

Zakres działalności:

Imprezy okolicznościowe, Śluby, wesela, Catering, Komunie, Wynajem sprzętu, Wynajem sal i lokali, Integracyjne, firmowe

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Marczyńskiego 7/46
31-231 Kraków

telefon:
  

email:
  
sjalocha@pscatering.pl:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 0 - 0 Wtorek 0 - 0 Środa 0 - 0 Czwartek 0 - 0 Piątek 0 - 0 Sobota 0 - 0 Niedziela 0 - 0

Opis:

 Firma PARTNERSHIP powstała w 2006 roku. Działalność firmy to kompleksowe usługi cateringowe dla wszelkich imprez i wydarzeń. Wieloletnie doświadczenie, ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz korzystanie z nowinek technologicznych, gwarantują wysoką jakość usług. W naszej ofercie proponujemy Państwu catering w dowolnie wybranym miejscu oraz na odpowiednio wymaganym poziomie.          

PARTNERSHIP to nie restauracja ani bar szybkiej obsługi, to firma cateringowa i dlatego każdy zlecony catering, jest szczegółowo zaplanowany wraz z dostosowaną do charakteru imprezy ofertą menu, a także z uwzględnieniem wszelkich oczekiwań Klienta. Firma zatrudnia doświadczony i sprawdzony personel, którego cechuje profesjonalizm oraz pasja dla wykonywanego zawodu. Posiadamy odpowiedni sprzęt do zorganizowania małych lub wielkich przedsięwzięć cateringowych, nawet do ponad tysiąca osób. W swojej działalności stawiamy na jakość usług, szybką i sprawną obsługę oraz atrakcyjną cenę. Jesteśmy otwarci na każde życzenie i dostosujemy się do potrzeb i gustu Klienta.

Jesteśmy doświadczoną firmą cateringową, która ma na swoim koncie szereg zrealizowanych imprez firmowych, bankietów, spotkań biznesowych oraz kilkudniowych konferencji. Dysponujemy wiedzą, właściwym zapleczem oraz rzetelnym personelem, dlatego impreza przez nas organizowana spełni Państwa oczekiwania i będzie niezapomnianym wydarzeniem. Podejmiemy się realizacji każdego przedsięwzięcia oraz zapewnimy profesjonalny i smaczny catering dla dużych lub małych imprez w dobrych konkurencyjnych cenach.