Katalog firm - Ravelia

Logo-new-3d

Pelikan Pieczątki www.pelikanpieczatki.pl

Zakres działalności:

Wizytówki, Jubilerstwo, Grawerstwo, Stemple, datowniki, pieczątki, Inne

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
ul. A. Struga 14
82-300 Elbląg

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 8:30 - 16:00 Wtorek 8:30 - 16:00 Środa 8:30 - 16:00 Czwartek 8:30 - 16:00 Piątek 8:30 - 16:00

Opis:

Firma PELIKAN PIECZĄTKI została założona w 1967 roku przez Mistrza Wyrobu Pieczątek Benitę Stróżowską i działa na rynku już ponad 40 lat. Bogaty zasób wiedzy oraz nabytych bezcennych doświadczeń zostały przekazane "z matki na synów" Leszka, Grzegorza i Tomasza Stróżowskich, obecnych pracowników firmy. PELIKAN PIECZĄTKI jest najstarszą firmą branży stemplarskiej w Elblągu, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie wyrobu pieczątek, grawerstwa laserowego i małej poligrafii. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz fachową wiedzą popartą dyplomami rzemieślniczymi oraz certyfikatami.

Kontynuując rodzinną tradycję rzemiosła stemplarskiego, nieustannie wzbogacamy naszą ofertę usługową wykorzystując nowości techniczne w zakresie opraw stemplarskich jak i nowych technologii wytwarzania pieczątek. Istotnym elementem przy wykonywaniu pieczątki jest sam proces projektowania, który polega na fachowym doradztwie i bieżących konsultacjach z klientem. Wypracowanie indywidualnego, unikatowego rozwiązania układu tekstowego i graficznego każdej pieczątki, jest wynikiem przestrzegania ogólnie przyjętych norm i prawideł typograficznych w oparciu o odpowiedni dobór czcionek.

Pieczątki wykonujemy metodą grawerowania laserowego w gumie. W zależności od wymagań naszych klientów oraz docelowego przeznaczenia zamawianych pieczątek, każdorazowo wybieramy najbardziej optymalne rozwiązanie w zakresie doboru opraw oraz technologii wykonania stempli.