Katalog firm - Ravelia

Missing

Płonka Paweł BESKID HOLDING www.beskidholding.com

Zakres działalności:

Dekoracja wnętrz, Adaptacje, Architektura wnętrz, Malowanie

Dane kontaktowe:

Adres:

Główna siedziba
Końcowa 6
34-350 Cisiec

telefon:
  

email:
  


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 9:00 - 20:00 Wtorek 9:00 - 20:00 Środa 9:00 - 20:00 Czwartek 9:00 - 20:00 Piątek 9:00 - 20:00 Sobota 10:00 - 16:00

Opis:

O nas: pozytywna filozofia

Wiemy, że pozytywne relacje z klientami są kluczem do sukcesu w branży designu. Doświadczenie nauczyło nas, jak niezmiernie ważne jest wczesne ustalenie spójnej wizji razem z klientem, tak, by mieć pewność, że rezultaty są dokładnie tym, czego oczekujesz.

 

Dlatego tworząc markębajkollandia.pl kierowaliśmy się kilkoma istotnymi zasadami. Wiemy, że dzieciństwo to czas niezwykły i bardzo ważny, czas kształtowania się nowego człowieka, nowej osobowości. Przeżyte w sposób twórczy, w poczuciu bezpieczeństwa,  w radosnym otoczeniu pozwala dziecku wyruszyć w świat  z pewnością siebie i zaufaniem w swoje własne możliwości.

 

Kierując się pasją, zamiłowaniem do malarstwa, aranżacji  i dekoracji pragniemy przenieść dzieci w niezwykły świat bajek, sprawić by nasze pociechy wyrastały w  wesołej , kolorowej atmosferze, by ich ulubieni przyjaciele  i bohaterowie byli zawsze obecni podczas zabawy, nauki, wypoczynku. Bo radosne dzieciństwo daje wewnętrzny  spokój i pogodę ducha na całe życie!

 

Twoja przestrzeń, Twój wybór

 

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Twoje oczekiwania. To przecież Twoja przestrzeń i to właśnie Ty będziesz w niej żyć na co dzień. Jesteśmy elastyczni i posiadamy wystarczająco dużo doświadczenia, by przeprowadzić Cię przez wszystkie etapy projektu. Od designu i planowania, po realizację i konserwację. Sprawdź nas i przekonaj się sam!

Usługi: projektowanie Twojego otoczenia

Beskid Holding oferuje pełen zakres usług w obrębie dekoracji wnętrz. Lata doświadczenia w projektach dla osób prywatnych i firm sprawiają, że jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać dekorację w każdym rodzaju pomieszczeń.

 

Możemy pomóc Ci przy następujących zadaniach:

 

Jak pracujemy:

 

W naszej pracy szczególną uwagę zwracamy na:

 

 

Staramy się nieustannie polepszać powyższe usługi, by stale rozwijać firmę we wszystkich tych dziedzinach, dlatego zawsze staramy się dostarczyć Ci to, co najlepsze. Dlatego też, na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.